Porcelana holenderska PiP Studio

PiP Studio – to marka, która już od pierwszego wejrzenia zachwyca swoimi produktami. Cieszy się popularnością aż w 40 krajach na świecie! Nic dziwnego, marka oferuje szeroki wybór ekskluzywnych dodatków do wyposażenia wnętrz. Miłośnicy niebanalnej porcelany z pewnością będą zauroczeni w kolorowych cudach PiP Studio.

Ręcznie zdobiona holenderska porcelana

Kubki z porcelany, filiżanki na espresso, dzbanki do herbaty, talerze  i wiele innych elementów zastawy stołowej znaleźć można w ofercie tej holenderskiej marki. Oczywiście produkty wykonane są z wysokiej jakości porcelany. Każdy z porcelanowych elementów zdobiony jest za pomocą ręcznie malowanej kalki – kolejno nakładane są na siebie różne wzory, dzięki czemu, w efekcie końcowym powstaje oszałamiający wzór. Porcelana z Holandii od PiP Studio słynie również ze złotych dodatków, które nadają produktom wyglądu iście salonowego!

Każdy z porcelanowych produktów wykonany jest z ogromną starannością, niebywale precyzyjnie. Zastawa stołowa, dzięki swoim wyszukanym kształtom, sprawia wrażenie lekkiej - w rzeczywistości wykonana jest bardzo solidnie, każdy z produktów ma odpowiedni ciężar, co powoduje, że doskonale trzyma się ją w dłoniach, zwiększając tym samym przyjemność z picia ulubionej kawy bądź herbaty.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Marka, każdego roku poszerza swoje kolekcje o kolejne, wyszukane nowości. Dla wielbicieli prostoty, a zarazem elegancji, PiP studio oferuje kolekcje ROYAL WHITE – zdecydowanie dominuje tu spokojna tonacja bieli, która przełamana jest eleganckim złotem. Takie zestawienie kolorów na delikatnej formie, powoduje, że porcelana wygląda bardzo szykownie i doskonale wpasuję się w każde wnętrze.

Natomiast dla tych, którzy lubią wnieść w życie trochę kolorów, wyszukanego wzornictwa, krótko mówiąc lubią przysłowiowy„szał” - marka przygotowała takie kolekcje jak FLORAL, SPRING TO LIFE czy ROYAL. W tych kolekcjach z pewnością nie znajdziecie nudy. Dominuje to mocna - często kontrastowa barwa i piękne kwieciste wzornictwo. Producent zdecydowanie „bawi się” tu kolorami tworząc mini dzieła sztuki.

Jednak wszystkie kolekcje łączy wspólny mianownik, którym jest złote wykończenie produktu – cecha znamienna marki PiP studio. Dzięki temu poszczegolne serie można ze sobą śmiało łączyć – tworząc unikalną i niepowtarzalną zastawę stołową.