Wyprzedaż do - 30%

INFOLINIA: 695 080 386

Katalogi Pip Studio

W Home and Passion nie znalazłeś produktów Pip Studio, na których Ci zależy? Z myślą o Tobie wprowadziliśmy do naszej oferty zamówienia z katalogów Pip Studio. Poniżej znajdziesz najnowsze katalogi marki z serii Home Collection oraz Bed & Bath Collection. Do wyboru masz setki produktów zarówno do kuchni i jadalni, jak i do części wypoczynkowych Twojego domu. Jeżeli któryś z produktów w katalogu Pip Studio spodoba Ci się, napisz do nas, abyśmy mogli go zamówić na Twoje życzenie.

Katalog Pip Studio Home Collection jesień / zima 2020

Katalog Pip Studio Home Collection jesień / zima 2020

Najnowsze jesienno-zimowe kolekcje Pip Studio, w tym limitowane Winter Wonderland, La Majorelle Blue oraz Love Birds, a także klasyki takie jak kolekcja Royal czy Blushing Birds - to wszystko znajdziesz w katalogu Home Collection 2020.

Zobacz katalog

Katalog Pip Studio Home Collection wiosna / lato 2020

Katalog Pip Studio Home Collection wiosna / lato 2020

Wyraziste kolory kolekcji Blushing Birds, a może subtelne pastele z La Majorelle? Jeśli marzysz o zastawie lub dodatkach w wiosenno-letnich klimatach, zajrzyj do tego katalogu Pip Studio.

Zobacz katalog

Katalog Pip Studio Bed & Bath Collection jesień / zima 2020

Niesamowite dodatki do sypialni oraz łazienki z gotowymi pomysłami aranżacji znajdziesz właśnie w tym katalogu. Szeroki wybór tekstyliów sypialnianych i łazienkowych w pięknych wzorach.

Zobacz katalog

Katalog Pip Studio Bed & Bath Collection wiosna / lato 2020

W wiosenno-letnim katalogu przeważają motywy natury - kwiatów oraz rozkwitniętych liści. Zróżnicowana kolorystyka produktów powoduje, że każdy miłośnik dodatków Pip Studio do sypialni i łazienki znajdzie w nim idealne produkty dla siebie.

Zobacz katalog