Francuskie szkło La Rochere

Francja, kraj pachnących i chrupiących bagietek, maślanych rogalików crossaint, aromatycznej kawy i wybornego wina. Francuzi słyną z bardzo formalnych zachowań i tradycji, których wymagają przy stole - niemalże każdy spożywany posiłek jest dla nich bardzo ważny dlatego starannie dbają o prawidłowe podawanie potraw, wykwintność smaku jak i również szykowną zastawę stołową. Francuska marka La Rochere to odrobina szyku i elegancji, która gości również na polskich stołach.

Przyjęcie w francuskim stylu

Urodziny, święta, rodzinne przyjęcia to okazje, podczas których przygotowujemy potrawy, pięknie dekorujemy stół i nakrywamy go najlepszą zastawą stołową. Francja jako kraj charakteryzujący się szykiem, elegancją i wytwornością oczekuje, by porcelana lub szkło były najwyższej jakości dopełniając całość przyjęcia. Francuzi dbają o detale - ich kultura i savoir vivre dokładnie określają zasady, które obowiązują przy stole szczególnie przebywając na zaproszonej kolacji czy obiedzie u gospodarza.

Eleganckie szkło francuskie La Rochere

Grube szkło La Rochere to propozycja, która pozwala poczuć się jak na prawdziwym, francuskim przyjęciu. Planujesz przyjęcie, na którym nie może zabraknąć alkoholu? Francuzi od zawsze kochają i cenią sobie dobre wino do posiłku dlatego kieliszki do wina są podstawą jego dobrej degustacji i serwowania.

Stworzona przez projektantów marki La Rochere kolekcja Lyonnais jest niezwykle szykowna i oryginalna. Twórcy poszli o krok dalej i stworzyli kieliszki w nietypowym kolorze ametystowym i o strukturze, która bajecznie odbija promienie słoneczne. Niewątpliwie degustacja ulubionego wina przy dobrym obiedzie czy kolacji z rodziną bądź znajomymi w tak wytwornych kieliszkach wpływa na podniosłość i gustowność całego przyjęcia.

Dlaczego szkło La Rochere jest tak cenione?

Marka La Rochere jest jedną z najstarszych manufaktur w Europie, która specjalizuje się w produkcji i projektowaniu szkła. To właśnie wieloletnie doświadczenie, ale również pasja i zaangażowanie projektantów sprawiły, że produkowane kieliszki do wina, wody czy eleganckie szklanki wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania oraz oryginalnym wzornictwem. 
Warto podkreślić, że projektanci dbają o każdy szczegół i detal, dlatego produkty La Rochere zyskują uznanie i wielbicieli niemalże na całym świecie.

Co jeszcze wyróżnia szkło La Rochere?

Przede wszystkim niezwykle oryginalne sygnowanie szklanych produktów poprzez umieszczanie na produktach zwierzęcych motywów. Na kieliszkach i szklankach możemy znaleźć wypukłego motyla, ważkę czy lwa. To właśnie dbałość o detale i oryginalne sygnowanie sprawia, że szkło La Rochere jest tak cenione na rynku i nieustannie zyskuje nowe grono wielbicieli. Warto również podkreślić, że najwyższej jakości szkło sprawia, że produkty są niezwykle trwałe, solidne i oczywiście wysokiej jakości.

Marka La Rochere to propozycja szkła dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość wykonania, ale również oryginalność produktu. Dla wszystkich osób, które chcą zasmakować elegancji i szyku prosto z Francji i przenieść go do swojego domu, produkty marki La Rochere są idealnym sposobem na to.