INFOLINIA: 695 080 386

Bidony dla dzieci Trixie Baby

Produkty dla dzieci marki Trixie Baby

Trixie Baby to belgijska marka, która inspirując się nieskończoną wyobraźnią dzieci, tworzy przepiękne, pełne kolorów produkty dedykowane małym pociechom. Chcąc uczcić cudowną cechę dziecięcą jaką jest fantazja, marka kładzie ogromny nacisk na to, żeby ich produkty były barwne, wesołe i przyciągały uwagę najmłodszych.

Trixie Baby w trosce o naszą planetę

Głównym celem i przesłaniem marki jest dbanie zarówno o zdrowie dzieci, jak i o całą planetę - dzięki czemu bez wątpienia zyskali zaufanie nie tylko rodziców. Produkty marki Trixie Baby tworzone są m.in z wysokiej jakości bawełny organicznej oraz bambusa. Marka oferuje szeroką gamę tekstyliów z bawełny organicznej takich jak plecaki, torby, kosze, maty czy zabawki. Dzięki temu, że marka ceni sobie jakość i głęboki szacunek dla planety, ich produkty są trwałe i najwyższej jakości, co gwarantuje ich długą żywotność.

Bidony dla dziecka od Trixie

Sklep Homeandpassion oferuje szeroki wybór przepięknych bidonów dla dzieci marki Trixie Baby. Jest to urocza i barwna seria zdobiona wizerunkami zwierząt, takich jak miś polarny, słoń, królik, flaming, lew, krab czy krokodyl. Bidony są lekkie i posiadają wygodny dla dziecka ustnik do picia. Bidon od Trixie Baby to MUST HAVE każdego dziecka, niezastąpiony w drodze do przedszkola czy szkoły, na wycieczki czy plac zabaw.