-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Wazony w stylu boho

Bestsellery

Wazony boho w ofercie Home & Passion

Wazony boho to jeden z głównych elementów dekoracyjnych przytulnego wnętrza bohemy. To właśnie dodatki tworzą wspaniały i ciepły klimat. W końcu styl boho kojarzy się przede wszystkim z roślinnością oraz naturalnymi surowcami, takimi jak kamień, glina, wiklina, trawa morska, bambus itd. Dlatego też wazony boho wykonane są z naturalnych materiałów i to jest główny czynnik, która wyróżnia je na tle wazonów innego stylu.

Oryginalne i niepowtarzalne wazony w stylu boho znajdziesz w ofercie sklepu Home & Passion. Wyjątkowe, ręcznie robione wazony boho marki Madam Stoltz są efektem wspaniałych podróży duńskiej właścicielki tej marki po Indiach, Maroku czy Wietnamu oraz jej zamiłowania do natury.

wazony dekoracyjne w stylu boho
wazony lene bjerre

Wazony z naszej oferty to przede wszystkim najwyższa staranność wykonania oraz użycie naturalnych materiałów. Większość wazonów wykonana jest ręcznie, co powoduje, że nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. W naszej ofercie znajdziesz również wazony od innych znanych i renomowanych marek tj. Ib Laursen czy Lene Bjerre. Eleganckie i unikatowe wazony boho zdecydowanie nadadzą wnętrzu osobowości, stając się jego przepiękną ozdobą.