-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Półki stojące i regały

Ustaw kierunek malejący

Bestsellery

Regały stojące i półki - niezbędne meble w każdym pomieszczeniu

Mieszkanie, dom, biuro, warsztat czy magazyn - wszystkie te pomieszczenia łączy jedno: półka stojąca. W końcu jest ona nierozłącznym meblem każdego pomieszczenia.

Stojąca półka czy regał to idealne meble zarówno na książki, jak i do porządkowania i przechowywania różnych bibelotów. Meble te dopasowuje się stylem do danego pomieszczenia, ale przede wszystkim najpierw należy dokładnie sprecyzować, do czego regał półka stojąca ma Ci posłużyć. Na przykład w warsztacie na ciężkie rzeczy najlepiej sprawdzą się półki metalowe; w domu do przechowywania książek świetna będzie elegancka półka stojąca drewniana, natomiast do przechowywania drobnych i lekkich rzeczy albo eksponowania kwiatów czy dekoracji sprawdzą się półki bambusowe.

regał i półka stojąca ze starego drewna
drewniany regał w kuchni

Półki stojące do pokoju - praktyczny mebel do przechowywania

Półki do pokoju najlepiej dopasować do danego pomieszczenia w zależności od funkcji, jakie ma spełniać.

Półki stojące do pokoju dziecięcego najlepiej wybrać niskie z szufladami. Szuflady bez wątpienia są praktycznym rozwiązaniem, które umożliwia nie tylko zachowanie czystości i przejrzystości w pokoju, ale umożliwia dziecku bezpieczną zabawę, bez niebezpiecznego wdrapywania się na regał, aby sięgnąć po zabawkę.

Jeżeli potrzebujesz półki kuchenne stojące, to w zależności od wielkości kuchni możesz wybrać je albo w postaci funkcjonalnego wózka metalowego czy rattanowego, najlepiej z kółkami (do małej kuchni) lub też wolnostojące, albo półki stojące metalowe. Ich wytrzymałość i solidność powoduje, że są również często wybierane w przydomowej spiżarni do przechowywania przetworów.

Wielbiciele naturalnych materiałów i stylu boho chętnie wybierają do salonu regały bambusowe, które przepięknie prezentują się we wnętrzu i idealnie posłużą do eksponowania kwiatów w designerskich doniczkach, drobnych przedmiotów home dekor, ale także czasopism i książek.

Jak widać, mamy wiele możliwości na półki stojące do pokoju i innych pomieszczeń. Wybór jest bardzo duży i zależy od tego, co dokładnie będziesz przechowywać oraz jaki styl wnętrz preferujesz.

wąski regał drewniany
półki stojące dostępne w ofercie sklepu

Półki stojące bambusowe, metalowe i drewniane w Home & Passion

W Home & Passion znajdziesz głównie designerskie i przede wszystkim lekkie półki bambusowe, jak również solidne półki stojące metalowe i eleganckie półki drewniane. Są to głównie skandynawskie półki wykonane z wysokiej jakości materiałów, które tworzą cenione na całym świecie marki Ib Laursen i Madam Stoltz.

W zależności od potrzeb, u nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz, a jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie skontaktuj się z nami przez e-mail: kontakt@homeandpassion.pl, a my sprowadzimy Twój wymarzony regał lub półkę specjalnie dla Ciebie.