INFOLINIA: 695 080 386

Porcelanowe dodatki do białej kuchni – poznaj możliwości Z połyskiem lub matowe, gładkie albo frezowane – białe fronty kuchenne od kilku lat robią furorę w polskich domach. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jakie wybrać dodatki do białej kuchni, aby nadać jej wyjątkowego charakteru. Sprawdźmy!

zobacz całość

Porcelanowe talerzyki deserowe - jak je wybrać?Na przyjęcie do poobiedniego relaksu lub od święta – porcelanowe talerzyki deserowe to niezbędny element zastawy stołowej w każdym domu. Podpowiadamy jak wybrać najlepsze talerze deserowe z porcelany, które będą pasować do Twojego wnętrza.

zobacz całość

styl prowansalskiPrzytulne, ciepłe, jasne, pełne drewnianych mebli i naturalnych materiałów – takie są wnętrza w stylu prowansalskim. Styl prowansalski urzeka swoją bezpretensjonalnością i nostalgią, stanowiąc hołd dla przyrody i tradycji. Nawiązuje do spokojnej i sielskiej wsi, w której życie toczy się powoli i w zgodzie z naturą. 

zobacz całość

Szklana karafka na wodę, wino i whisky – jak ją wybrać?Praktyczna i elegancka – karafka szklana lub kryształowa karafka to obowiązkowy element wyposażenia każdej jadalni czy salonu. Karafka to kryształowe lub szklane naczynie w kształcie pękatej butelki o długiej i wąskiej szyjce, czasami zamknięte korkiem. Zdarza się, że jest bogato zdobione. Służy do przechowywania i serwowania napojów (np. wody), ale także alkoholu jak wino czy whisky. Zobacz, jak prawidłowo dobrać karafkę w zależności od jej wykorzystania.

zobacz całość

Jak prawidłowo nakryć do stołu? Jak ułożyć sztućce?Talerz i widelec do dania głównego oraz do przystawki czy talerzyk deserowy – to tylko niektóre z elementów, jakie powinny znaleźć się w tradycyjnym nakryciu stołu. Stołowy savoir-vivre sprawia kłopot wielu osobom, jednak dzięki kilku wskazówkom bez trudu można go opanować. Prawidłowe nakrycie stołu nie tylko wygląda bardzo elegancko, ale również ułatwia życie zarówno gościom, jak i gospodarzom spotkania.

zobacz całość

Puszki kuchennePorządki w kuchni wielu osobom kojarzą się z godzinami spędzonymi z gąbką w dłoni i zmęczeniem. Nie musi jednak tak być. Podstawą utrzymania czystości w kuchni jest dobra organizacja. Przedstawimy kilka pomysłów na porządek w kuchni, dzięki którym sprzątanie będzie łatwe i przyjemne, a produkty w szafkach łatwiejsze do znalezienia.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5