Wyprzedaż do - 50%

INFOLINIA: 695 080 386

Talerze w kwiatyCzy w środku pochmurnej jesieni lub mroźnej zimy możemy wprowadzić do wnętrza powiew świeżości i radości? Oczywiście! Dzięki odpowiedniej zastawie wiosna zawita na Twój stół o każdej porze roku. Podpowiemy, jakie talerze w kwiaty wybrać, aby najlepiej udekorować swój stół, niezależnie od aury za oknem.

zobacz całość

Wyposażenie kuchni – lista niezbędnych rzeczy na nowe mieszkaniePrzeprowadzka do nowego mieszkania to ekscytujący moment w życiu każdego. Urządzanie własnych czterech kątów może sprawić wiele radości. Kiedy wymarzone meble są już na miejscu, czas zadbać o wyposażenie kuchni. Powinno ono obejmować wszystkie elementy potrzebne do gotowania, pieczenia, smażenia i serwowania posiłków dla całej rodziny. Podpowiemy, co obowiązkowo musi znaleźć się na liście zakupów.

zobacz całość

Kolorowa zastawa wielkanocna – jak z pomysłem udekorować stół? Kolorowe pisanki, bukszpan i tradycyjne potrawy – z tym kojarzy nam się Wielkanoc. Podczas tych wyjątkowych świąt życie rodzinne kręci się wokół stołu. To ważne, aby był pięknie nakryty i podkreślał wyjątkowość świątecznych posiłków. W tym celu warto znaleźć idealną kolorową zastawę wielkanocną.

 

zobacz całość

Kuchnia industrialna – jak dobrać do niej dodatki i zastawę?Beton, rury i ceglane ściany – styl industrialny we wnętrzach mocno czerpie z pomieszczeń fabrycznych i przemysłowych. W ostatnich latach zyskał on dużą popularność. Nic dziwnego – umiejętne urządzenie kuchni industrialnej lub jadalni w stylu industrialnym może wywołać piorunujący efekt.

zobacz całość

Jak przechowywać pierniki, żeby były miękkie? Sprawdzone porady Choinka, dźwięk kolęd i zapach pierników – to bez wątpienia pierwsze skojarzenia ze świętami. Pierniczki to korzenne ciasteczka, które od lat umilają okres przedświąteczny. Są idealnym dodatkiem do kawy, a także świetnym pomysłem na drobny upominek. Zazwyczaj przygotowujesz je na kilka dni lub nawet tygodni przed świętami. Co zrobić, żeby pierniki były miękkie? Mamy kilka sprawdzonych porad.

zobacz całość

Nakrycie stołu na Święta - czego nie powinno zabraknąć na Boże Narodzenie?Dwie, dwanaście czy dwadzieścia – nieważne ile osób ma pomieścić nasz świąteczny stół. Najważniejsze że jest miejscem wyjątkowym, pełnym miłości, świadkiem ważnych rozmów i wzruszeń. Warto, aby w tych wyjątkowych chwilach w roku, na które wszyscy czekają, był odpowiednio przygotowany i nakryty. Dzięki kilku wskazówkom nakrycie stołu na Święta Bożego Narodzenia będzie przyjemnością, a na świątecznym stole niczego nie zabraknie.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5