INFOLINIA: 695 080 386

Blog z pasją

Jak wybrać lampę do salonu?

Wybór lampy do salonu to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności. To w końcu główne pomieszczenie całego domu – lampy powinny zatem zarówno tworzyć w nim przytulną atmosferę, jak i dostarczać odpowiedniego oświetlenia rozmaitym domowym czynnościom.

zobacz całość

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

Eleganckie, harmonijne, przytulne, pełne kwiatowych motywów i dekoracyjnych gzymsów to główne cechy, charakteryzujące kuchnie angielskie. Dom w takim stylu to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy cenią wygodę i komfort.

zobacz całość

Pomysły na kuchnię industrialną

Surowy beton, rury i kable na wierzchu, ceglane ściany i zimne kolory – zarówno styl industrialny jak i loftowy we wnętrzach mocno czerpią z pomieszczeń fabrycznych i przemysłowych. W ostatnich latach zyskały one dużą popularność.

zobacz całość

Pomysł na kuchnię eko

Kuchnia eko to nie tylko ultramodny trend designu, ale również filozofia życia, która promuje świadome zużycie energii, segregację śmieci i wybór naturalnych materiałów. Dzisiaj podpowiadamy, jak kierować się nurtem eko podczas aranżacji kuchni. Gwarantujemy: to przepis na fascynujące i klimatyczne wnętrze!

zobacz całość

Pomysł na serwis kawowy

Nie sposób wyobrazić sobie popołudniowej herbaty z przyjaciółkami czy rodzinnej kawy w niedzielę bez eleganckiej oprawy. Dlatego niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni jest odpowiedni serwis kawowy. Kilka pasujących do siebie elementów zastawy tego typu sprawia, że nawet krótkie spotkanie nabiera wyjątkowego charakteru.

zobacz całość

Jakie naczynia nadają się do mikrofalówki?

Kuchenka mikrofalowa to nieodłączny element większości kuchni. Jest niezwykle przydatna, szczególnie gdy bardzo Ci się spieszy i musisz szybko podgrzać posiłek. Dzisiaj dowiesz się, jakie naczynia się nadają, a jakich naczyń nie wkładać do mikrofalówki.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5