INFOLINIA: 695 080 386

Rodzaje talerzy stołowych

Trudno sobie wyobrazić spożywanie posiłków bez talerzy. Nie może ich zabraknąć wśród różnych elementów zastawy stołowej. Sprawdź, jakie mogą być rodzaje talerzy kuchennych i skompletuj wszystko to, czego potrzebujesz do eleganckiego serwowania obiadów i deserów.

zobacz całość

Porcelanowe gody

20. rocznica ślubu to z pewnością powód do świętowania. Oznacza w końcu dwie dekady spędzone u boku tej samej osoby w dobrych i złych chwilach, więc jest co zatem celebrować i wspominać. Wiele osób z tej okazji organizuje przyjęcia, zapraszając rodzinę oraz przyjaciół. Co zatem wręczyć jako prezent z okazji porcelanowej rocznicy ślubu? Najlepiej... porcelanę, którą znajdziesz w Home and Passion. Poznaj najciekawsze propozycje podarku na porcelanową rocznicę.

zobacz całość

Talerze w kwiatyCzy w środku pochmurnej jesieni lub mroźnej zimy możemy wprowadzić do wnętrza powiew świeżości i radości? Oczywiście! Dzięki odpowiedniej zastawie wiosna zawita na Twój stół o każdej porze roku. Podpowiemy, jakie talerze w kwiaty wybrać, aby najlepiej udekorować swój stół, niezależnie od aury za oknem.

zobacz całość

Wyposażenie kuchni – lista niezbędnych rzeczy na nowe mieszkaniePrzeprowadzka do nowego mieszkania to ekscytujący moment w życiu każdego. Urządzanie własnych czterech kątów może sprawić wiele radości. Kiedy wymarzone meble są już na miejscu, czas zadbać o wyposażenie kuchni. Powinno ono obejmować wszystkie elementy potrzebne do gotowania, pieczenia, smażenia i serwowania posiłków dla całej rodziny. Podpowiemy, co obowiązkowo musi znaleźć się na liście zakupów.

zobacz całość

Kolorowa zastawa wielkanocna – jak z pomysłem udekorować stół? Kolorowe pisanki, bukszpan i tradycyjne potrawy – z tym kojarzy nam się Wielkanoc. Podczas tych wyjątkowych świąt życie rodzinne kręci się wokół stołu. To ważne, aby był pięknie nakryty i podkreślał wyjątkowość świątecznych posiłków. W tym celu warto znaleźć idealną kolorową zastawę wielkanocną.

 

zobacz całość

Kuchnia industrialna – jak dobrać do niej dodatki i zastawę?Beton, rury i ceglane ściany – styl industrialny we wnętrzach mocno czerpie z pomieszczeń fabrycznych i przemysłowych. W ostatnich latach zyskał on dużą popularność. Nic dziwnego – umiejętne urządzenie kuchni industrialnej lub jadalni w stylu industrialnym może wywołać piorunujący efekt.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5