Szkło stołowe La RochereFrancja, kraj pachnących i chrupiących bagietek, maślanych rogalików crossaint, aromatycznej kawy i wybornego wina. Francuzi słyną z bardzo formalnych zachowań i tradycji, których wymagają przy stole

zobacz całość

Porcelana dla dzieciKolorowe miseczki, bajkowe motywy na talerzykach czy ciekawe wzory – to te elementy, które zachęcają najmłodszych do jedzenia. Jak wiemy to właśnie problem niejadków dotyka większości rodziców, którzy nie wiedzą jak sobie poradzić z tym problemem.

zobacz całość

Jak z pomysłem zaaranżować wnętrze jadalni i wybrać praktyczne wyposażenie?Jadalnia - miejsce wspólnych spotykań i rodzinnych obiadów, to bardzo ważna część domu. To miejsce, gdzie spożywamy wspólne posiłki, celebrujemy spotkania z przyjaciółmi bądź spędzamy wyjątkowe chwile podczas świątecznych okazji. Jadalnia powinna być zatem urządzona z gustem, tak aby pomieszczenie było przytulne i nastrojowe.

 

zobacz całość

Szlachetna porcelanaPorcelana Fine Bone China to obecnie jedna z najszlachetniejszych odmian porcelany, która wyróżnia się przede wszystkim niezwykłą precyzją wykonania. Producenci wytwarzają z niej piękne i funkcjonalne zastawy stołowe. Ten typ porcelany zachwyca prawdziwych miłośników i kolekcjonerów porcelanowych produktów.

zobacz całość

Katie Alice-angielska porcelana w kwiatyBarwna, kobieca i oryginalna taka jest właśnie porcelana projektowana przez niezwykle uzdolnioną kobietę z pasją, Katie Alice. Folklorystyczne kwiaty są motywem przewodnim porcelanowych i ceramicznych produktów produkowanych w Anglii.

zobacz całość

Zdobienia porcelany-przeglądPorcelana od wielu lat chwali się niecenionymi zdobieniami, które znaleźć możemy na filiżankach, talerzykach, dzbanuszkach, cukiernicach czy kubkach. Różnorodne techniki zdobienia pozwalają uzyskać fenomenalne efekty, które niekiedy są swego rodzaju dziełem.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5