INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Praktyczne kubki porcelanowe z zaparzaczemKrótkie dnie i niskie temperatury sprzyjają spokojnym wieczorom z kubkiem herbaty w dłoni. Warto wiedzieć jak i w czym zaparzyć ulubiony napar, aby w pełni cieszyć się jego właściwościami, smakiem i zapachem.

zobacz całość

Porządki przedświąteczne - jak odświeżyć porcelanę przed Bożym NarodzeniemPorcelana, szczególnie ta, która liczy już swoje lata, jest niezwykle krucha i delikatna. Dlatego czyszczenie jej wymaga dużej ostrożności. Oczywiste jest to, że ostre detergenty nie są dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy zastawa ma ornamenty i jest różnokolorowa. Dlatego przedstawiamy sposoby na odświeżenie porcelany przed Bożym Narodzeniem.

zobacz całość

Świąteczna zastawa - gotowy zestaw czy własna kompozycja? Wiele osób z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia decyduje się na zakup eleganckiej zastawy stołowej, która będzie podkreślała wyjątkowy klimat uroczystości. Obecnie w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych możemy znaleźć liczne propozycje wyjątkowych naczyń. Tak szeroki wybór często jest przyczyną problemów z podjęciem decyzji.

zobacz całość

Prezent na Mikołaja DLA NIEJ / DLA NIEGOGrudzień to wyjątkowy czas w roku, kiedy to chcemy podzielić się z innymi miłością, sympatią, radością, a przede wszystkim magią świąt. Starannie wybieramy prezenty, aby obdarować tych, na których nam zależy. Oto kilka idealnych propozycji na prezenty dla niej i dla niego.

zobacz całość

Jaki prezent na nowe mieszkanie? Zakup nowego mieszkania to zazwyczaj wielkie wydarzenie w życiu każdego z nas. Nie co dzień podejmuje się decyzję o zmianie miejsca swojego zamieszkania. Zakup nowego M zazwyczaj wiąże się z przyjęciem zwanym parapetówką lub zwyczajnym odwiedzeniem domowników w nowym miejscu. 

zobacz całość

Nakrycie stołu na Święta - czego nie powinno zabraknąć na Boże Narodzenie?Dwie, dwanaście czy dwadzieścia – nieważne ile osób ma pomieścić nasz świąteczny stół. Najważniejsze że jest miejscem wyjątkowym, pełnym miłości, świadkiem ważnych rozmów i wzruszeń. Warto, aby w tych wyjątkowych chwilach w roku, na które wszyscy czekają, był odpowiednio przygotowany i nakryty. Dzięki kilku wskazówkom nakrycie stołu na Święta Bożego Narodzenia będzie przyjemnością, a na świątecznym stole niczego nie zabraknie.

zobacz całość
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5