INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Motyw ptaka na zastawie stołowej - Blushing Birds od PiP Studio!Jedna jaskółka wiosny nie czyni – w tym przypadku to powiedzenie się nie sprawdza! Mowa o najnowszej kolekcji zastawy stołowej Blushing Bird od PiP Studio. Dzięki pięknym motywom ptaków już nawet jeden jej element wprowadzi wiosenny nastrój na naszym stole.

zobacz całość

Kubek na Dzień KobietPobudzająca kawa rano czy ulubiona herbata w wiosenny, ale wciąż chłodny wieczór? Nieważne, zarówno pyszna latte jak i aromatyczne herbaciane liście będą doskonale smakować w ładnym kubku.

zobacz całość

Dzień KobietGoździk i tulipan – z tymi kwiatami tradycyjnie kojarzony jest w Polsce Dzień Kobiet. Kwiaty to niemal nieodłączny element tego święta. Żywe kwiaty jednak szybko więdną i lądują w śmietniku. Co zrobić, aby trzymać się tradycji, a jednocześnie podarować kobiecie w dniu jej święta, coś co zostanie na dłużej i będzie przywoływało miłe wspomnienia?

zobacz całość

Podpowiadamy jak parzyć aromatyczną kawę i efektownie serwować gościomDla porannego pobudzenia lub towarzysko, w domowym zaciszu lub w kawiarni – kawę pijemy z wielu powodów i w różnych miejscach. Towarzyszy nam ona jednak na co dzień i trudno znaleźć osobę, która nie lubi filiżanki aromatycznego americano lub delikatnego cappuccino. Z tego powodu warto wiedzieć więcej o tym, jak parzyć aromatyczną kawę i efektownie serwować ją swoim gościom.

zobacz całość

Praktyczne kubki porcelanowe z zaparzaczemKrótkie dnie i niskie temperatury sprzyjają spokojnym wieczorom z kubkiem herbaty w dłoni. Warto wiedzieć jak i w czym zaparzyć ulubiony napar, aby w pełni cieszyć się jego właściwościami, smakiem i zapachem.

zobacz całość

Porządki przedświąteczne - jak odświeżyć porcelanę przed Bożym NarodzeniemPorcelana, szczególnie ta, która liczy już swoje lata, jest niezwykle krucha i delikatna. Dlatego czyszczenie jej wymaga dużej ostrożności. Oczywiste jest to, że ostre detergenty nie są dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy zastawa ma ornamenty i jest różnokolorowa. Dlatego przedstawiamy sposoby na odświeżenie porcelany przed Bożym Narodzeniem.

zobacz całość
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5