Darmowa dostawa paczkomatami InPost

INFOLINIA: 695 080 386

kuchnia w stylu retro

Kuchnia w stylu vintage to kuchnia z duszą. To przestrzeń pełna nie tylko nostalgii, ale także domowego ciepła i uroku. Dzisiaj pokazujemy, ile energii przynosi do aranżacji kuchnia w stylu retro i jak w prosty sposób urządzić ją w swoim domu.

zobacz całość

Urządzenie domu na wiosnę

Pierwsze podmuchy ciepłego powietrza, dłuższe dni i lżejsze ubrania – te rzeczy oznaczają, że bez wątpienia nadchodzi wiosna. Dzisiaj pokazujemy, jak zaprosić do domu wiosenne dekoracje i tchnąć w aranżację nowe życie – zainspiruj się z nami!

zobacz całość

Elegancka i praktyczna jadalnia

Jadalnia – miejsce wspólnych spotkań i rodzinnych obiadów – to bardzo ważna część domu. Jest nie tylko przestrzenią do spożywania wspólnych posiłków, ale także celebracji spotkań z przyjaciółmi czy spędzania wyjątkowych chwil podczas świątecznych okazji. Dzisiaj pokazujemy, w jaki sposób urządzić elegancką jadalnię, która zachwyci zarówno gości, jak i domowników.

zobacz całość

Serwowanie zup

Zupy w Polsce mają szczególny status – umiłowaliśmy je sobie jako nieodłączną część ważnych uroczystości, obiadów w rodzinnym gronie czy nawet niedzielnego relaksu z najbliższymi. Nie ma w tym nic dziwnego: ich rozłożysty wachlarz sprawia, że każdy znajdzie wśród różnorodnych zup coś dla siebie – niektórych zachwycą zupy kremy, innych zupy czyste czy nawet zupy zapiekane. Pojawia się jednak problem: jak dopasować naczynia do podawania zup do potrawy, którą chcemy zaserwować? Dzisiaj pokazujemy, jak nie popełnić kulinarnego faux-pas!

zobacz całość

Salon w stylu skandynawskim

Za co uwielbiamy styl skandynawski? Przede wszystkim za jego lekkość, prostotę i uwalniający minimalizm, który pozwala odetchnąć pełną piersią i doskonale wypocząć. Wszyscy miłości urządzania wnętrz doskonale wiedzą, że jest on jednym z najmodniejszych stylów aranżacji, stanowiącym prawdziwy hołd nie tylko dla ekologii, ale także komfortu. Zastanawiasz się, jak urządzić salon w stylu skandynawskim? Dzisiaj przynosimy nasz przepis na aranżację salonu, z której wprost kipi przytulny klimat i od której nie można oderwać oczu.

zobacz całość

Mieszkanie w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to jeden najgorętszych trendów ostatnich lat. Trudno się temu dziwić – kusi nas rozświetlonym wnętrzem, starannie przemyślaną funkcjonalnością, a przede wszystkim optymizmem, lekkością i przestrzenią. Oferuje tak potrzebny oddech, podczas gdy świat pędzi naprzód. Dzisiaj bierzemy na warsztat ten niezwykły styl rodem ze Sztokholmu i sprawdzamy, jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5