INFOLINIA: 695 080 386

Szkło francuskie La Rochere

Ustaw kierunek malejący
Szklanki do whiskey 300 ml 4 szt.
/ 4 szt.
139,00 zł
Szklanka La Rochere
Szklanka La Rochere
Kieliszki do wina La Rochere
Kieliszki do wina La Rochere
 Szklanki Pszczoła La Rochere
szklanki La Rochere
/ 6 szt.
119,00 zł
szklanki La Rochere
/ 6 szt.
135,00 zł
Kieliszki do wina Perigord 190 ml 6 szt.
Kieliszki do wody 190 ml 6 szt.
Kieliszki do Eiffel 250 ml 6 szt.
/ 6 szt.
139,00 zł
Szklanki Pszczoła 260 ml
  1. 1
  2. 2

Zalety szkła francuskiego od La Rochere

La Rochere powstało w 1457 roku, zatem jest jedną z najstarszych manufaktur szkła w Europie. Kilkaset lat doświadczenia spowodowało, że produkty tej marki cechuje bardzo wysoka jakość, oryginalny design i dbałość o najmniejszy szczegół.

Kieliszki i szklanki

La Rochere to francuski producent specjalizujący się w szkle stołowym takim jak kieliszki, szklanki, karafki, miseczki itd. Szczególna cechą a zarazem wielkim atutem marki, jest tworzenie produktów z grubego i krystalicznie czystego szkła, co powoduje, że są trwałe i odporne na uderzenia a przy tym urzekają wyglądem. Dodatkowo szkło stołowe o wyjątkowej strukturze odbija promienie słoneczne.

La Rochere - sklep internetowy

I tak dostępne w naszym sklepie kieliszki do wina, kieliszki do wody czy szklanki sygnowane są wypukłymi motywami tj. motyl, ważka czy lew charakterystycznymi dla danej kolekcji. Szkło La Rochere zyskało ogromną rzeszę fanów i cieszy się niebywałą popularnością. Szkło La Rochere to zdecydowanie ponadczasowa klasyka pełna szyku i elegancji. Nic dziwnego, że cieszy się ogromną popularnością.