JESIENNA PROMOCJA do - 30% na prawie wszystkie marki

INFOLINIA: 695 080 386

Małe kubki termiczne

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2

Małe kubki termiczne do kawy i herbaty

W sklepie internetowym Home & Passion znajdziesz przede wszystkim kolorowe i designerskie kubki termiczne w stylu skandynawskim. Wszystkie kubki termiczne pochodzą od renomowanych marek, takich jak, Green Gate czy Krasilnikoff. Większość kubków dostępnych w naszym sklepie wykonana jest z wysokiej jakości porcelany o podwójnych ściankach i zamykana silikonową przykrywką z otworem. Wielobarwność, nietuzinkowy kolor, piękne zdobienia - gwiazdki, kropki, kwiatuszki, okazyjne sentencje – powodują, że każdy z nich jest wyjątkowy i z pewnością przyciąga uwagę.

Dobry kubek termiczny - czym powinien się charakteryzować?

Jak wybrać dobry termo kubek? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany i budowę - nie każdy kubek termiczny będzie utrzymywał długo odpowiednią temperaturę. Taki kubek musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów. Kubek termiczny należy również dobrać do trybu życia i tego, gdzie kubek będzie najczęściej używany. Jeżeli pracujesz w domu lub będziesz używać kubka w pracy, wtedy taki kubek nie wymaga szczelnego zamknięcia, wystarczy pokrywka z otworem. Natomiast jeżeli chcesz zabrać kubek w podróż, na spacer, włożyć do torebki, to należy pamiętać, aby zaopatrzyć się w mały kubek termiczny, który posiada szczelne zamknięcie, co uniemożliwi wylanie się jego zawartości. W wyborze odpowiedniego kubka termicznego należy też zwrócić uwagę na pojemność, a przede wszystkim na design. Na rynku dostępne są klasyczne modele o stonowanych barwach, jak i designerskie kubki termiczne, pełne kolorów i zdobień – tu wybór zależy od indywidualnego gustu i estetyki.

Kubek termiczny na prezent

Mały kubek termiczny jest również świetnym pomysłem na prezent, który pozwoli na delektowanie się smakiem kawy czy herbaty przez cały rok. Kubek termiczny cieszy się dużą popularnością bez względu na wiek czy upodobania. Świetnie sprawdzi się zarówno do użytku codziennego w domu, jak również, kiedy jesteśmy w drodze. Wśród bogatej oferty oryginalnych kubków termicznych znaleźć można zarówno model dla kobiety, jak i mężczyzny. Ogromną popularnością cieszą się również termiczne kubki z napisami jak np. „Enjoy”, „Happy day” czy „Keep smiling” - taki kubek na pewno dodawać będzie energii i wywoływać uśmiech na twarzy przez cały dzień.