INFOLINIA: 695 080 386

Porcelana i ceramika Krasilnikoff

Ustaw kierunek malejący
Kieliszek do jajek
Patera czerwona w gwiazdki
Kubek Today is a great day
Kubek Keep Smiling
Kubek Retro niebieski
Miseczka różowa
/ 1 szt.
19,00 zł
Miseczka niebieska
/ 1 szt.
19,00 zł
Miseczka Happy Star
/ 1 szt.
32,00 zł
Dzbanek do herbaty Grey Diagonal
Kubek termiczny Keep it hot
Kubek Termiczny Super Freundin
Kubek termiczny w kropki
Kubek termiczny Krasilnikoff
Kubek termiczny Krasilnikoff
Kubek termiczny Krasilnikoff
Patera dwupoziomowa Krasilnikoff
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ceramika i porcelana od Krasilnikoff

Krasilnikoff to duńska marka, która swoją działalność rozpoczęła 2002 roku. Obecnie siedziba a zarazem miejsce, w którym z pełną pasją i determinacją tworzona jest porcelana Krasilnikoff, mieści się niedaleko Kopenhagi. Projektanci marki podczas tworzenia porcelany, kładą ogromny nacisk na jakość produktu oraz wyjątkowy design.

Ceramika Krasilnikoff to retro design, prostota i barwność oraz wspaniały powrót do amerykańskiego stylu lat 50. Serwis do herbaty czy kawy to MUST HAVE każdej Pani domu.

Krasilnikoff Polska - sklep internetowy

Z oferty dostępnej w naszym sklepie wyodrębnić możemy dwie linie stworzone przez markę tj. Happy Mugs oraz Happy Star:

  • Happy Mugs to urocza i barwna linia kubków o przeróżnych wzorach. Znaleźć wśród nich można kubki w kropki, paski, gwiazdki, kwiatki itp., a także kubki okazyjne z napisami takimi jak "Best friend forever”, "You are the best”, "Best Dad” czy "Keep smiling".
  • Happy Stars to niezwykła kolekcja porcelanowych misek i miseczek w gwiazdki. Poszczególne miski mają inne przeznaczenie np. na popcorn, chipsy, przekąski, słodycze, ciastka, orzechy, cukierki czy dipy, o czym świadczy napis na każdej z nich.

Dużą popularnością cieszą się też inne porcelanowe elementy, które doskonale pasują do szerokiej gamy kubków Happy takie jak kubki termiczne, miseczki, kieliszki do jajek, patery, dzbanki, dzbanuszki, cukiernice czy talerze. Co najważniejsze wszystkie produkty marki Krasilnikoff można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc piękny, kolorowy serwis.