INFOLINIA: 695 080 386

Ciemne talerze

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2

Bestsellery

Ciemne talerze

W ofercie sklepu Home&Passion można znaleźć talerze w ciemnych kolorach z kamionki w nowoczesnym wydaniu. Polecamy szczególnie kolekcję Madam Stoltz Boho, która zaskakuje bogactwem form. Talerze z tej kolekcji są modernistyczne i tradycyjne zarazem. Materiał ceramika jest bowiem:

  • odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur oraz kwasów,
  • ekologiczny,
  • bezpieczny, albowiem nie wchodzi w interakcje z żywnością i nie zmienia jej smaku,
  • zdrowy i doskonale nadaje się do przechowywania różnych artykułów oraz kiszonek.
ciemne talerze z kamionki
komplet talerzy w ciemnych kolorach

Szeroka oferta

W sklepie Home&Passion można nabyć zarówno pojedyncze elementy kolekcji Boho, jak i cały jej komplet. Wchodzą w jej skład talerze obiadowe i talerze deserowe, kieliszki na jajko i miski różnej wielkości. Kształty tych oryginalnych wyrabianych ręcznie talerzy nie są idealne, co sprawia, że każdy talerz jest inny i niepowtarzalny a ich wygląd jest nieco postarzany na skutek celowych zabiegów.

Proste, o pięknej strukturze talerze z kamionki dostępnej w naszym sklepie marki Madam Stoltz zachwycają wspaniałą linią wzorniczą o nieregularnych krawędziach i niebanalną estetyką. Boho to kolekcje ceramiki w różnych kolorach: szarym, białym i ciemnozielonym. Te piękne talerze z kamionki o intrygującym wzorze mają delikatne uwypuklenia i są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. W ofercie Madam Stoltz znajdziemy także talerze wykonane z drewna dostępne w ciekawych kształtach i różnych rozmiarach.

Oprócz Madam Stoltz w naszym sklepie można znaleźć również ciemnogranatowe talerze z kolekcji Mynte marki Ib Laursen. Zwolennikom ciemnych talerzy oferujemy również paterę, talerz obiadowy i talerzyk na herbatę marki PIP Studio z kolekcji Winter Wonderland.