INFOLINIA: 695 080 386

Pojemniki kuchenne i puszki ozdobne

Ustaw kierunek malejący
pojemnik porcelanowy w kwiaty
Puszki ozdobne Green Gate
puszka ozdobna Krasilnikoff
puszka ozdobna Krasilnikoff
puszka ozdobna Krasilnikoff
Puszki ozdobne
Pojemnik porcelanowy Herbarium duży
Pojemnik porcelanowy Herbarium
Pojemnik porcelanowy  Blue Geometrics
Pojemnik porcelanowy Blue Trees
Pojemnik porcelanowy Scales
  1. 1
  2. 2

Pojemniki i puszki kuchenne w Home & Passion

W Home & Passion oferujemy stylowe pojemniki kuchenne oraz kolorowe puszki metalowe do przechowywania żywności od znanych i cenionych marek z całej Europy. Nasze pojemniki i puszki cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie pojemniki na żywność z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości porcelany i zdobione pięknymi dekorami. Większość pojemników posiada szczelne zamknięcie, co zapewnia świeżość żywności. Na uwagę zasługują również pełne kolorów i wzorów puszki z metalu. Niesłabnącą popularność zyskały puszki do kuchni marki Krasilnikoff – większość puszek tej marki posiada pozytywne sentencje tj. „LIVE, LOVE, LAUGH”; „BE HAPPY”, „KEEP SMILING” itd. Puszki z takimi napisami stanowią również piękną dekorację kuchni.

Pojemniki ozdobne do kuchni - idealne do przechowywania żywności

Pojemniki ozdobne to akcesoria, które każda Pani domu powinna posiadać w swojej kuchni. Dlaczego? Dzięki nim zdecydowanie łatwiej jest zachować czystość i porządek w kuchni. Czyż nie łatwiej się porusza w kuchni, gdzie każdy produkt ma swoje miejsce i nie wysypuje się w szufladach z woreczków czy torebek papierowych? Pojemniki do kuchni w wygodny i bezpieczny sposób umożliwiają przechowywanie produktów. Świetnie sprawdzą się również pojemniki w kuchni oznaczone napisem np. mąka, cukier, sól itd. Warto zaopatrzyć się w całą serię pojemników do przechowywania żywności w jednym stylu bądź zbliżonych do siebie kolorystycznie, takie pojemniki wyeksponowane na otwartej półce zdecydowanie wprowadzą ład i porządek, ale również estetykę oraz spójność wystroju. 

Kolorowe puszki metalowe

Puszki dekoracyjne oprócz ważnego aspektu funkcjonalnego, który bez wątpienia spełniają, mają też inne równie ważne zdanie – stanowią piękną dekorację, dzięki czemu w łatwy sposób można zmieniać wystrój kuchni. Wyeksponowanie kolorowych puszek dekoracyjnych na otwartej półce czy blacie zdecydowanie ożywi jasną kuchnie, a piękne dekory na puszkach będą przyciągać wzrok. Puszki ozdobne najczęściej służą do przechowywania cukierków i ciasteczek, dlatego najczęściej nie są chowane do szafek, tylko stoją w miejscu takim, żeby dostęp do słodkości był łatwy.

Pojemniki i puszki kuchenne na prezent

Stylowe pojemniki kuchenne oraz kolorowe puszki na żywność to idealna propozycja na prezent dla każdej kobiety – Pani domu. Sprawdzą się jako prezent na urodziny, upominek na nowe mieszkanie, a także praktyczny prezent na święta. W końcu każda kobieta lubi mieć ład i porządek. Piękny pojemnik porcelanowy czy ozdobna puszka świetnie sprawdzą się również w roli szkatułki na biżuterie. Warto dopasować pojemnik czy puszkę na prezent do wystroju wnętrza lub kolorystyki, która panuje w mieszkaniu osoby, którą chcemy obdarować. Puszka dekoracyjna z napisem motywacyjnym np. KEEP SMILING czy BE HAPPY zdecydowanie wprowadzi optymistyczny nastrój od samego rana. Puszki kuchenne oraz pojemniki do przechowywania z ceramiki idealnie nadają się do przechowywania słodkości oraz wszelkich drobiazgów. Dzięki nim mamy uporządkowaną przestrzeń. Kolorowe puszki czy pojemniki kuchenne o ciekawym designie, spełnią dodatkowo funkcję dekoracyjną, stając się piękną ozdobą domu. Będą również fajnym pomysłem na praktyczny i pomysłowy prezent.