Do -30% na wybrane marki z kodem: CZERWIEC

INFOLINIA: 695 080 386

Pojemniki kuchenne

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2

Bestsellery

Pojemniki i puszki kuchenne

W Home & Passion oferujemy stylowe pojemniki kuchenne oraz kolorowe puszki metalowe do przechowywania żywności od znanych i cenionych marek z całej Europy. Nasze pojemniki i puszki cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie pojemniki na żywność z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości porcelany i zdobione pięknymi dekorami. Większość pojemników posiada szczelne zamknięcie, co zapewnia świeżość żywności. Na uwagę zasługują również pełne kolorów i wzorów puszki z metalu. Niesłabnącą popularność zyskały puszki do kuchni marki Krasilnikoff – większość puszek tej marki posiada pozytywne sentencje tj. „LIVE, LOVE, LAUGH”; „BE HAPPY”, „KEEP SMILING” itd. Puszki z takimi napisami stanowią również piękną dekorację kuchni.

pojemniki na blacie kuchennym
pojemniki PiP studio typu szkatułka

Pojemniki ozdobne do kuchni - idealne do przechowywania żywności

Kuchenne pojemniki ozdobne to akcesoria, które każda Pani domu powinna posiadać w swojej kuchni. Dlaczego? Dzięki nim zdecydowanie łatwiej jest zachować czystość i porządek w kuchni. Czyż nie łatwiej się porusza w kuchni, gdzie każdy produkt ma swoje miejsce i nie wysypuje się w szufladach z woreczków czy torebek papierowych? Pojemniki do kuchni w wygodny i bezpieczny sposób umożliwiają przechowywanie produktów. Świetnie sprawdzą się również pojemniki w kuchni oznaczone napisem np. mąka, cukier, sól itd. Warto zaopatrzyć się w całą serię pojemników do przechowywania żywności w jednym stylu bądź zbliżonych do siebie kolorystycznie, takie pojemniki wyeksponowane na otwartej półce zdecydowanie wprowadzą ład i porządek, ale również estetykę oraz spójność wystroju.

Kolorowe puszki metalowe jako sposób na dekoracje

Puszki dekoracyjne oprócz ważnego aspektu funkcjonalnego, który bez wątpienia spełniają, mają też inne równie ważne zdanie – stanowią piękną dekorację, dzięki czemu w łatwy sposób można zmieniać wystrój kuchni. Wyeksponowanie kolorowych puszek dekoracyjnych na otwartej półce czy blacie zdecydowanie ożywi jasną kuchnie, a piękne dekory na puszkach będą przyciągać wzrok. Puszki ozdobne w kuchni najczęściej służą do przechowywania cukierków i ciasteczek, dlatego najczęściej nie są chowane do szafek, tylko stoją w miejscu takim, żeby dostęp do słodkości był łatwy.

pojemnik Ambiances Petits
kolekcja pojemników do przechowywania

Pojemniki i puszki kuchenne na prezent

Stylowe pojemniki kuchenne oraz kolorowe puszki na żywność to idealna propozycja na prezent dla każdej kobiety – Pani domu. Sprawdzą się jako prezent na urodziny, upominek na nowe mieszkanie, a także praktyczny prezent na święta. W końcu każda kobieta lubi mieć ład i porządek. Piękny pojemnik porcelanowy czy ozdobna puszka świetnie sprawdzą się również w roli szkatułki na biżuterie. Warto dopasować pojemnik czy puszkę na prezent do wystroju wnętrza lub kolorystyki, która panuje w mieszkaniu osoby, którą chcemy obdarować. Puszka dekoracyjna z napisem motywacyjnym np. KEEP SMILING czy BE HAPPY zdecydowanie wprowadzi optymistyczny nastrój od samego rana. Puszki kuchenne oraz pojemniki do przechowywania z ceramiki idealnie nadają się do przechowywania słodkości oraz wszelkich drobiazgów. Dzięki nim mamy uporządkowaną przestrzeń. Kolorowe puszki czy pojemniki kuchenne o ciekawym designie, spełnią dodatkowo funkcję dekoracyjną, stając się piękną ozdobą domu. Będą również fajnym pomysłem na praktyczny i pomysłowy prezent. To wszytsko znajdzesz w naszym sklepie z porcelaną Home & Passion.