-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Zastawa porcelanowa Mr & Mrs Clynk

Bestsellery

Zastawa stołowa Mr & Mrs Clynk

Szukasz oryginalnego serwisu do kawy czy herbaty? Zastawa porcelanowa Mr & Mrs Clynk będzie strzałem w dziesiątkę! Zastawa porcelanowa tworzona przez Państwo Clynk to przede wszystkim niesztampowe połączenie, idealne dla miłośników prostego designu z nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem.

Mr Clynk jest niezależnym projektantem wnętrz, natomiast Mrs Clynk to projektantka włókiennicza. Łącząc swoje twórcze pasje i talenty - wspólnie stworzyli przepiękne, porcelanowe kolekcje. Zastawa od tych znanych projektantów wykonana jest z wysokiej jakości, szlachetnej porcelany tzw. fine bone china. Tworzona jest z wielką starannością o każdy szczegół i dekorowana ręcznie! Porcelanowe produkty pakowane są w markowe, kolorowe pudełka co czyni je idealne na prezent dla najbliższych!

Sami projektanci o swojej twórczości piszą: "Kolor daje nam swobodę, instynktowne podejście pielęgnowane przez akumulację obrazów i wrażeń zebranych od dzieciństwa do podróży. Optymistyczne grafiki i jasne kolory naszego dzieciństwa, mocne kontrasty Afryki Zachodniej, grecka biel, czarny flamandzki.... to eklektyczne źródła z których czerpiemy inspiracje. Chcieliśmy stworzyć poprzez czystą linię, zwykły odczyt, który odzwierciedla nasze wpływy zmieszane w Port wszechświata”

Mr & Mrs Clynk - sklep internetowy

Dostępne w naszym sklepie porcelanowe kubki, filiżanki, talerze, miski ukazują piękno natury – geometryczne kwiaty, liście, drzewa na kremowym tle porcelany, przepięknie się komponują. Eleganckie, proste linie oraz stonowana kolorystyka, wprowadzają harmonię pełną poezji. Marka Mr&Mrs Clynk w swojej ofercie posiada również bardzo pomysłowe pojemniki porcelanowe z drewnianą pokrywką. Dzięki delikatnym zdobieniom i fantazyjnym kształtom pojemniki świetnie wkomponują się w każde wnętrze, będąc tym samym piękną i funkcjonalną ozdobą.