INFOLINIA: 695 080 386

Zastawa porcelanowa Mr & Mrs Clynk

Ustaw kierunek malejący
Kubek porcelanowy w kwiaty
Kubek porcelanowy Blue Geometrics
c Blue Flowers
Kubek porcelanowy Black Geometrics Flowers
Kubek porcelanowy Black Geometrics
Talerz porcelanowy Red Flower
Kubek porcelanowy Red Flowers
Kubek porcelanowy Grey Flowers
Kubek porcelanowy Blue Flowers
Miska porcelanowa Flowers
Dzbanek do herbaty w kwiaty
Dzbanek do herbaty Scales
Dzbanek do herbaty Blue Flowers
Zestaw szklanek Colour  4 szt.
Dzbanek do herbaty Blue leaves
  1. 1
  2. 2

Zastawa stołowa Mr & Mrs Clynk

Szukasz oryginalnego serwisu do kawy czy herbaty? Zastawa porcelanowa Mr & Mrs Clynk będzie strzałem w dziesiątkę! Zastawa porcelanowa tworzona przez Państwo Clynk to przede wszystkim niesztampowe połączenie, idealne dla miłośników prostego designu z nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem.

Mr Clynk jest niezależnym projektantem wnętrz, natomiast Mrs Clynk to projektantka włókiennicza. Łącząc swoje twórcze pasje i talenty - wspólnie stworzyli przepiękne, porcelanowe kolekcje. Zastawa od tych znanych projektantów wykonana jest z wysokiej jakości, szlachetnej porcelany tzw. fine bone china. Tworzona jest z wielką starannością o każdy szczegół i dekorowana ręcznie! Porcelanowe produkty pakowane są w markowe, kolorowe pudełka co czyni je idealne na prezent dla najbliższych!

Sami projektanci o swojej twórczości piszą: "Kolor daje nam swobodę, instynktowne podejście pielęgnowane przez akumulację obrazów i wrażeń zebranych od dzieciństwa do podróży. Optymistyczne grafiki i jasne kolory naszego dzieciństwa, mocne kontrasty Afryki Zachodniej, grecka biel, czarny flamandzki.... to eklektyczne źródła z których czerpiemy inspiracje. Chcieliśmy stworzyć poprzez czystą linię, zwykły odczyt, który odzwierciedla nasze wpływy zmieszane w Port wszechświata”

Mr & Mrs Clynk - sklep internetowy

Dostępne w naszym sklepie porcelanowe kubki, filiżanki, talerze, miski ukazują piękno natury – geometryczne kwiaty, liście, drzewa na kremowym tle porcelany, przepięknie się komponują. Eleganckie, proste linie oraz stonowana kolorystyka, wprowadzają harmonię pełną poezji. Marka Mr&Mrs Clynk w swojej ofercie posiada również bardzo pomysłowe pojemniki porcelanowe z drewnianą pokrywką. Dzięki delikatnym zdobieniom i fantazyjnym kształtom pojemniki świetnie wkomponują się w każde wnętrze, będąc tym samym piękną i funkcjonalną ozdobą.