INFOLINIA: 695 080 386

Cukiernice porcelanowe

Ozdobne cukiernice z porcelany

Coraz modniejsze staje się tworzenie swoich niepowtarzalnych serwisów do kawy/herbaty, poprzez łączenie porcelanowych elementów z różnych kolekcji. Dzięki czemu, odchodzi się od klasycznych monochromatycznych serwisów, a na stołach gości multikolorowa, elegancka i często bajeczna porcelana. Jeżeli jednak lubimy klasykę w odrobinę nowoczesnym wydaniu, wtedy warto do serwisu dodać np. cukiernicę wraz z mlecznikiem z tej samej serii. Takie ozdobne produkty z porcelany oferuje m.in. marka PiP Studio, swoją piękną kolekcją Royal. Eleganckie cukiernice w nowoczesnym wydaniu, wspaniale będą współgrać w klasycznym serwisem do kawy/herbaty, a przy tym pięknie prezentować się na stole.

Cukiernica porcelanowa - nieodłączny element każdego serwisu

W sklepie Home&Passion znajdziesz wyszukane i starannie wyselekcjonowaną porcelanę z całej Europy. Ogromny nacisk kładziemy na jakość, elegancję a przede wszystkim niesztampowość naszych produktów. Nasze cukiernice są wykonane z najwyższej jakości porcelany i ceramiki, znanych i renomowanych marek, takich jak PiP Studio, Green Gate, Katie Alice czy wiele innych.

Eleganckie i funkcjonalne cukiernice na prezent

Elegancka porcelanowa cukiernica, to również fajna alternatywa na funkcjonalny i ładny prezent dla mamy, babci, cioci oraz dla każdej Pani domu, która lubi otaczać się eleganckimi przedmiotami. Do cukiernicy warto dobrać odpowiedni dzbanuszek do mleka – najlepiej z tej samej kolekcji. Jeżeli nie zna się upodobań i gustu osoby, która ma zostać obdarowana, warto postawić na klasyczny zestaw ozdobnej cukiernicy i mlecznika w bieli lub po prostu w stonowanej kolorystyce. Taki zestaw świetnie wpasuje się w każdy serwis do kawy czy herbaty.