Do -30% na wybrane marki z kodem: CZERWIEC

INFOLINIA: 695 080 386

Zastawa dla dzieci RICE

Bestsellery

Zastawa stołowa z melaminy

Firma RICE została założona w 1998 roku przez Charlotte i Philippe Guéniau - chcieli owinąć świat kolorem - sukces, który wciąż trwa. Rice to duńska marka zajmująca się projektowaniem wnętrz oraz tworzeniem pięknych przedmiotów do domu – tego, czego potrzeba nam w codziennym życiu.. Marka tworzy produkty wg 3 zasad – "zabawa, poczucie humoru oraz funkcjonalność", a ich motto brzmi "Pokoloruj swoje szczęscie". Sami projektanci o swojej twórczości piszą: "Melamina RICE jest wysokiej jakości - ma to dla nas ogromne znaczenie ze względu na nasz wielki nacisk na możliwość ponownego użycia i ograniczenie odpadów."

Rice - sklep internetowy

Sklep Home&Passion ma zaszczyt posiadać w swojej ofercie bajeczną zastawę stołową z melaminy marki Rice.

Kubki, talerze, miseczki, sztućce wszystko to odznacza się mocnymi, wyrazistymi kolorami. Melamina tworzona jest głównie z myślą o dzieciach, dlatego produkty zdobione są uroczymi zwierzątkami....misie, pieski, kotki, małpki, myszki....wszystko to wprowadza nas w bajkowy, dziecięcy świat.

W ofercie Home&Passion znajdziesz również zastawę stołową w kwiaty, gwiazdki, motylki czy chmurki – wszystko to, co potrzebne jest do stworzenia magicznego klimatu podczas przyjęcia urodzinowego dziecka czy innych okazji.

Zastawa dla dzieci

Melamina Rice jest:

  • Trwała
  • Wielokrotnego użytku
  • Dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • Posiada wszystkie atesty i certyfikaty wymagane przez Unie Europejską
  • Nie zawiera bisfenolu A i ftalanów

Firma RICE stworzyła własny system kontroli, zatwiedzony przez Duńską Administrację Weterynarii i Żywności (DVFA). Ten system jest procesem ciągłym, w stałej współpracy z dostawcami firmy RICE, aby spełniać surowe normy Unii Europejskiej.

Wysoka jakość zapewnia długą żywotność – dodatkowo w trosce o klientów, firma Rice stworzyła małą, hologramową najklejkę, która jest umieszczana na produktach z melaminy. Jest ona gwarancją tego, że produkty Rice wykonane są 100% z melaminy oraz ma ułatwić klientom odróżnienie oryginalnej jakości Rice od innych produktów dostępnych na rynku.