Do -30% na wybrane marki z kodem: CZERWIEC

INFOLINIA: 695 080 386

Miski porcelanowe

Bestsellery

Miski i miseczki z porcelany

Miski, miseczkio o zróżnicowanych kształtach, kolorach i wzorach – wszystkie je znajdziesz na półkach sklepu Home & Passion. Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność i praktyczne zastosowanie podczas codziennych prac w kuchni. Dlatego dbamy o to, żeby nasze miski wykonane były z materiałów o najwyższej jakości. Niezwykle ważna jest dla nas możliwość dopasowania miski do posiadanej już zastawy, dlatego oferujemy miski zarówno o bogatym wzornictwie – miski w kwiaty, kropki, paski, gwiazdki, jak i klasyczne miski bez wzoru.

Należy jednak pamiętać, że mocna kolorystyka misek oraz piękne zdobienia bez wątpienia ożywią wnętrze i będą również piękną ozdobą stołu podczas wspólnych posiłków.

miska everyday
salaterka porcelanowa Vivianne

Salaterki porcelanowe - nieodzowny element zastawy stołowej

Wszechstronność misek sprawia, że stały się one niezbędnym naczyniem w każdym domu. Na uwagę zasługują najmniejsze z nich tzw. salaterki. Salaterki dają nam możliwość praktycznego i wygodnego serwowania dań. Można w nich podać lody, budyń czy inny – pyszny deser. Salaterki świetnie sprawdzą się jako naczynie do serwowania dipów, sosów czy wszelkiego rodzaju przekąsek, takich jak chipsy czy orzechy. Salaterki bardzo często używane są przy codziennym gotowaniu np. wkładamy do niej łyżkę, którą mieszamy gotującą się zupę bądź inne danie. Małe salaterki znajdują też zastosowanie przy chowaniu resztek dań do lodówki. Warto zatem zaopatrzyć się w małą miseczkę, jaką jest salaterka, gdyż jest ona na liście MUST HAVE każdej Pani domu.

Głębokie miseczki w sam raz na zupę

Klasyczna miska może mieć mnóstwo zastosowań. Kiedyś bardzo ważnym elementem zastawy stołowej były głębokie talerze. To w nich podawało się pierwsze danie, jakim jest zupa. W dzisiejszych czasach coraz częściej głęboki talerz zostaje zastąpiony innym naczyniem – miską z porcelany. To głębokie miski królują na naszych stołach i służą do serwowania wszelkich zup czy kremów. Głębokie miski z porcelany występują w różnych pojemnościach od 300 ml aż po 500 ml. Miski do zupy nie muszą być tylko porcelanowe, lecz również ceramiczne czy szklane. Co ważne, miski zajmują mniej miejsca zarówno na stole, jak i w szafie, niż rozłożyste głębokie talerze i jest to ich zdecydowany atut.

Warto zaopatrzyć się w rożnego rodzaju miski, gdyż są one nierozłącznym elementem zastawy stołowej, a przy tym bardzo funkcjonalnym i przydatnym zarówno podczas dnia codziennego, jak i od święta.

głęboka miseczka na zupę
dekoracja stołu z miska i filiżanką

Porcelanowe miski jako dekoracja stołu

Kolorowe i eleganckie miski porcelanowe to naczynia, dzięki którym Twój stół nabierze subtelnej elegancji. Dzięki nim możesz wygodnie serwować wiele produktów, tworząc przy tym szykowną oprawę podawanych dań. Świetnym rozwiązaniem na imprezowy stół są miski z napisem POPCORN, CHIPS, SNACKS czy SALTY. Dzięki nazwom goście od razu wiedzą, co w danej misce się znajduje. Mocna kolorystyka i piękne wzornictwo urzekną każdego miłośnika skandynawskich form, a co najważniejsze, stworzą bajkowy klimat podczas niejednej uroczystości.

W sklepie Home & Passion zadbaliśmy o to, aby nasze miseczki z porcelany można było nabyć na sztuki, co jest niebywale dużym udogodnieniem w momencie, kiedy miseczka została stłuczona bądź potrzebujesz ozdobnej miski na prezent, albo po prostu Twoja rodzina stale się powiększa.