-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Ceramiczna kolekcja naczyń Nigelli Lawson

Bestsellery

Kolekcja Nigelli Lawson

Nigella Lawson to brytyjska dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna, która jest jedną z najpopularniejszych mistrzyń kuchni na świecie. Jej programy żywieniowe podbiły serca miłośników kulinarnych i nie tylko. Nigella Lawson jest również autorką kilku książek kucharskich. Ponadto postanowiła pójść krok dalej i stworzyła przepiękną kolekcję kubków, filiżanek, pater, dzbanków z miarką itp.

Ceramiczna kolekcja naczyń zaprojektowana przez angielską mistrzynię kuchni Nigelle Lawson, poprzez swój dopracowany design oraz wiejski styl, z pewnością wyróżnia się na tle innych marek. Ozdobna krata w różnych kolorach przywoła w kuchni niezapomniany, sielski klimat polskiej wsi. Ponadto, porcelana Nigelli jest bardzo wysokiej jakości, perfekcyjnie wykończona a co najważniejsze bardzo praktyczna, gdyż można ją używać zarówno w zmywarce jak i kuchence mikrofalowej.

Sama Nigella Lawson o swojej porcelanowej kolekcji mówi: "Moja porcelanowa gama jest mieszanką tego co czułam, co pragnęłam posiadać w swojej kuchni, lecz niestety to nie istniało - jak miski o owalnym kształcie albo filiżanki z talerzykami wystarczająco dużymi, aby znalazło się na nich miejsce na herbatniki. Moje produkty wprowadzają mnie w dobry nastrój, są piękną ozdobą, nawet jeżeli stoją i nie są akurat używane".

Ceramika Nigella Lawson - Sklep internetowy

Kubki, filiżanki oraz najważniejsze - patery - właśnie te produkty znajdziemy w minimalistycznej kolekcji Nigelle Lawson. Duża patera z kloszem nie tylko wspaniale wyeksponuje wypieki, ale również będzie elegancką dekoracją. Dodatkowo klosz ochroni żywność przed wysychaniem oraz owadami. Patera świetnie sprawdzi się również podczas przyjęć ogrodowych.