-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Półmiski porcelanowe

Bestsellery

Wysokiej jakości półmiski porcelanowe

Półmiski to naczynia, dzięki którym w elegancki i estetyczny sposób można serwować potrawy. Są nieodłącznym elementem zastawy stołowej, który sprawdza się przede wszystkim podczas organizacji różnych uroczystości, jak np. urodziny, święta czy po prostu wspólny obiad w większym gronie rodzinnym czy przyjaciół. Eleganckie półmiski z porcelany nie tylko umożliwią efektowne podanie dania, ale również podkreślą charakter uroczystości, stając się elegancką oprawą stołu. Wyróżnić można półmiski wykonane z porcelany, szklane oraz stalowe. Większe i głębsze półmiski owalne, okrągłe lub prostokątne idealnie sprawdzą się do serwowania mięsa, ryb czy warzyw. Mniejsze natomiast świetnie nadają się do serwowania przystawek czy wędlin i serów. Na uwagę zasługują również specjalne półmiski do ciasta tzw. patery.

półmiski do serwowania
półmiski do żywności PiP Studio

Półmiski porcelanowe do żywności

Na rynku znaleźć można wiele półmisków dedykowanych ściśle określonej żywności, np. półmiski na jajka mają specjalne wydrążone otwory w celu umieszczenia połówek jaj, te podzielone przegródkami służące do serwowania dipów czy drobnych przystawek jak oliwki, koreczki czy orzeszki, natomiast półmiski w kształcie ryby posłużą do serwowania ryb. Półmiski to naczynia bez wątpienia niezastąpione w każdym domu, a estetyczny sposób serwowania potraw podczas organizacji różnych uroczystości wpływa nie tylko na wizualną część dekoracji stołu, lecz również ma znaczny wpływ na smak elegancko podanej potrawy.

Porcelanowe półmiski w ofercie naszego sklepu

W ofercie Home&Passion znajdziesz starannie wyselekcjonowane półmiski kuchenne znanych i renomowanych marek. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Znajdziesz tu naczynia o różnorodnych kształtach i eleganckim wzornictwie, wykonane z niezwykłą starannością o najmniejszy szczegół. Część półmisków do serwowania będących w ofercie naszego sklepu to prawdziwie dzieła sztuki, które mogą stać się przepiękną, a co najważniejsze funkcjonalną dekoracją Twojego stołu.

Półmisek porcelanowy Natura Easy Life