INFOLINIA: 695 080 386

Porcelana PiP Studio - kubki i filiżanki

Ustaw kierunek malejący
Talerz deserowy Love Birds Blue 17 cm
Miska Love Birds Medallion Red
Miska Love Birds Medallion Pink
Talerz obiadowy Love Birds Blue 26,5 cm
Patera 3-poziomowa Winter Wonderland Green
Patera Winter Wonderland Big Flower Green
Kieliszek do wina PiP Studio
Miska Love Birds Medallion Khaki
Miska Love Birds Medallion Blue
talerz do zupy Royal White
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Porcelana PiP Studio

PiP Studio to ekskluzywna marka założona przez Anke van der Endt w 2007 roku, która w swojej ofercie posiada starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości produkty do wnętrz. Skutecznie od kilku lat realizuje w praktyce hasło przewodnie marki, czyli „Happy products for happy people”.

Ręcznie zdobiona zastawa stołowa

Produkty marki PiP Studio zdecydowanie zachwycają już od pierwszego spojrzenia. Zastawę stołową marki PiP Studio na tle innych marek wyróżnia design i wielobarwność produktów. Zastawa wykonana jest z wysokiej jakości porcelany i zdobiona za pomocą ręcznie malowanej kalki. Produkty zdobią przepiękne, najczęściej kwieciste wzory o wyrazistej kolorystyce. PiP Studio dwa razy do roku wypuszcza nowe, przepiękne kolekcje. Natomiast wszystkie kolekcje łączy złote wykończenie produktów, dzięki czemu można je ze soba śmiało łączyć tworząc unikalną i niepowtarzalną zastawę stołową.

PiP Studio Polska - sklep internetowy

Porcelana PiP Studio z pewnością jest magiczna, przesycona kolorami, niepowtarzalnymi wzorami o niebywale optymistycznym przekazie. Nasz sklep w swojej ofercie posiada wszystkie porcelanowe elementy niezbędne do stworzenia niepowtarzalnego serwisu do kawy bądź herbaty. Dzbanki, kubki, filiżanki – każde z nich to mini dzieło sztuki. Ręczne zdobienia z użyciem najnowszej techniki oraz złote wykończenia powodują, że porcelana marki PiP Studio wygląda iście królewsko i z pewnością wyjątkowo.