INFOLINIA: 695 080 386

Porcelana PiP Studio - kubki i filiżanki

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Bestsellery

Porcelana PiP Studio

PiP Studio to ekskluzywna marka założona przez Anke van der Endt w 2007 roku, która w swojej ofercie posiada starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości produkty do wnętrz. Skutecznie od kilku lat realizuje w praktyce hasło przewodnie marki, czyli „Happy products for happy people”.

porcelana firmy PiP Studio
ręcznie zdobiona zastawa Pip Studio

Ręcznie zdobiona zastawa stołowa PiP Studio

Produkty marki PiP Studio zdecydowanie zachwycają już od pierwszego spojrzenia. Zastawę stołową marki PiP Studio na tle innych marek wyróżnia design i wielobarwność produktów. Zastawa wykonana jest z wysokiej jakości porcelany i zdobiona za pomocą ręcznie malowanej kalki. Produkty zdobią przepiękne, najczęściej kwieciste wzory o wyrazistej kolorystyce. PiP Studio dwa razy do roku wypuszcza nowe, przepiękne kolekcje. Natomiast wszystkie kolekcje łączy złote wykończenie produktów, dzięki czemu można je ze soba śmiało łączyć tworząc unikalną i niepowtarzalną zastawę stołową.

PiP Studio Polska - sklep internetowy

Porcelana PiP Studio z pewnością jest magiczna, przesycona kolorami, niepowtarzalnymi wzorami o niebywale optymistycznym przekazie. Nasz sklep w swojej ofercie posiada wszystkie porcelanowe elementy niezbędne do stworzenia niepowtarzalnego serwisu do kawy bądź herbaty. Dzbanki, kubki, filiżanki – każde z nich to mini dzieło sztuki. Ręczne zdobienia z użyciem najnowszej techniki oraz złote wykończenia powodują, że porcelana marki PiP Studio wygląda iście królewsko i z pewnością wyjątkowo.

komplet porcelany PiP Studio