Tydzień darmowej dostawy do paczkomatów Inpost!

INFOLINIA: 695 080 386

Talerze deserowe - Talerzyki porcelanowe

Ustaw kierunek malejący
Alice Green Gate
/ 1 szt.
40,00 zł
Talerz deserowy La Majorelle Pink PiP Studio
Talerz deserowy Blushing Birds Yellow Pink PiP Studio
Talerz deserowy La Majorelle Pink PiP Studio
porcelana PiP Studio
talerz deserowy w kwiaty
talerz deserowy w kwiaty
talerz deserowy w kwiaty
Talerz deserowy Sakura
talerz dla dziecka
Talerz deserowy Love Birds Blue 17 cm
Talerz deserowy Jolie Flowers Blue 12 cm
Talerz deserowy Royal Stripes 12 cm
Talerz deserowy Royal Stripes 17 cm
Talerz deserowy PiP Studio
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Talerze deserowe - jakie wybrać?

Wybierając talerzyki deserowe, warto przede wszystkim postawić na materiał. Talerzyki deserowe z porcelany będą odporne na zarysowania i zmianę temperatury, a poza tym okażą się wyjątkowo wytrzymałe. Można je myć w zmywarce lub ręcznie – usuwanie z nich zabrudzeń jest łatwe, wystarczy do tego bieżąca woda. Przy wyborze talerzyków deserowych nie bez znaczenia jest wzór. Zazwyczaj wybieramy taki, który będzie współgrał z dotychczasową zastawą lub innymi dodatkami.

Talerzyki deserowe w kwiaty

Motyw kwiatowy należy do jednych z popularniejszych. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kolorowe talerzyki deserowe, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Niepowtarzalny design sprawi, że przypadną one do gustu tym, którzy są miłośnikami klasyki, jak i tym, którzy wolą nowoczesny sznyt. Ozdobny talerz na desery to must have każdego przyjęcia lub innego spotkania w gronie rodziny lub znajomych.

Talerzyki na ciasto i do deseru

Talerze deserowe z porcelany to doskonałe uzupełnienie zastawy obiadowej czy kompletu filiżanek, po które najczęściej sięgamy w trakcie wizyt gości. Po obiedzie serwowana jest kawa lub herbata, a do tego nie może zabraknąć smacznego domowego wypieku lub specjału z cukierni. Porcelanowe talerze deserowe sprawią, że każdy poczuje się, jakby właśnie był w kawiarni, a jedzenie zamieni się w prawdziwą przyjemność. Jednak po takie rozwiązanie warto sięgać nie tylko od święta. Może to stać się również codziennym rytuałem.

Dlaczego talerze deserowe z porcelany?

Talerze do ciasta wykonane z porcelany oprócz charakterystycznej dla siebie trwałości i jakości są również odporne na przebarwienia, co w przypadku ciast i deserów jest niezwykle istotne, bo wiele z nich przygotowywanych jest z wykorzystaniem kolorowych barwników, kolorowych kremów czy dżemów, które po zaschnięciu mogą pozostawiać nieestetyczne ślady trudne do usunięcia. Dzięki porcelanie pozbycie się ich będzie znacznie łatwiejsze. W ofercie Home and Passion znajduje się m.in. zastawa na sztuki, która pozwoli Ci skompletować dowolną ilość talerzy deserowych.