Do -30% na wybrane marki z kodem: CZERWIEC

INFOLINIA: 695 080 386

Zastawa dla dzieci

Bestsellery

Porcelanowa zastawa stołowa dla dzieci w Home and Passion

Home and Passion oferuje bogaty wybór zastawy stołowej dla dzieci. Zestawy naczyń dla dzieci takie jak: talerze, kubki, sztućce czy cały zestaw śniadaniowy dla dzieci – wszystkie nasze produkty zdobione są pięknymi, kolorowymi motywami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zastawę dla dzieci wykonaną z wysokiej jakości porcelany, jak również lekką zastawę z melaminy – w sam raz dla malutkich rączek. Dbamy o to, aby nasze produkty były bezpieczne, nie zawierały BPA i były w pełni dopuszczalne do kontaktu z żywnością.

Zestaw śniadaniowy dla dzieci – świetny pomysł na niejadka

Świetnym rozwiązaniem, aby zachęcić dziecko do jedzenia i wspólnie, w spokoju delektować się posiłkiem, jest zestaw śniadaniowy dla dzieci. Zestaw śniadaniowy najczęściej składa się z talerza, miseczki oraz kubka – wszystko wykonane z wysokogatunkowej porcelany, małych rozmiarów i ergonomicznym kształcie. Zestawy śniadaniowe dla dzieci zdobione są również pięknymi motywami z bajek, zwierzątkami i innymi kolorowymi obrazkami – wszystko po to, aby sprawić radość najmłodszym. Odpowiednio dobrany zestaw obiadowy lub śniadaniowy, w zależności od wieku i zainteresowań dziecka, bez wątpienia codziennie wywoływać będzie uśmiech na twarzy, a bajkowe postacie na naczyniach zachęcać dziecko do jedzenia.

Urodziny dziecka w domu – zadbaj o kolorową zastawę dla dzieci

Urządzasz urodziny dla dziecka w domu? Zadbaj zatem o niezapomnianą, bajkową atmosferę. Pamiętaj nie tylko o dekoracjach, ale również o odpowiedniej zastawie, która wpasuje się w klimat imprezy i przyniesie ogromną radość Twojemu dziecku. Na imprezowe, dziecięce klimaty świetnie sprawdzi się zastawa stołowa z melaminy marki Rice. Zastawa dla dzieci to specjalność tej marki. Kubki, talerzyki, miseczki, sztućce – wszystko wykonane z lekkiego materiału, jakim jest melamina, a co najważniejsze odpornego na stłuczenia. Stołowa zastawa dziecięca zdobiona jest uroczymi motywami – kwiatki, chmurki, słodkie motywy zwierzątek. Wszystko wykonane w mocnej kolorystyce, co dodatkowo wprowadza bajkowy, niecodzienny klimat. Zastawa stołowa dla dziecka marki Rice posiada wszystkie atesty wymagane przez UE i jest w pełni dopuszczona do kontaktu z żywnością!