INFOLINIA: 695 080 386

Ceramika kamionkowa AOOMI

Ustaw kierunek malejący
-30%
Kubek Dust ÅOOMI, 200 ml
/ 1 szt.

50,00 zł

35,00 zł

-30%
Kubek Dust ÅOOMI, 400 ml
/ 1 szt.

70,00 zł

49,00 zł

-30%
Kubek Dust ÅOOMI, 250 ml
/ 1 szt.

60,00 zł

42,00 zł

Bestsellery

Design Studio – ceramika i porcelana AOOMI

ÅOOMI Design Studio to polska marka, która skupia się na tworzeniu niepowtarzalnej ceramiki kuchennej oraz przedmiotów codziennego użytku. Głównym założeniem projektantek jest ciągłe eksperymentowanie z materią i jednocześnie tworzenie produktów prostych i funkcjonalnych, a co najważniejsze unikatowych i ponadczasowych. Ceramika Aoomi tworzona jest ręcznie z poszanowaniem natury i ludzkiej pracy. Aoomi Studio to zespół młodych dziewczyn z pasją, które do projektowania i tworzenia swoich produktów wkładają całe serce, a inspiracje czerpią z otaczającej ich natury i polskich krajobrazów.

Aoomi Design Studio
kolekcja Haze marki Aoomi

Naczynia z ceramiki kamionkowej polskiej produkcji

Pierwsza kolekcja ÅOOMI zainspirowana została wyjątkową strukturą minerałów oraz kamieni. Ceramika ÅOOMI powstała po długim procesie eksperymentowania przy użyciu barwnika z węgla roślinnego, faktury oraz struktury. Celem było stworzenie niepowtarzalnej glazury produktu i efekt został osiągnięty – powstały proste formy ceramiczne z wyjątkowo pięknymi wzorami. Dzisiaj kolekcje ÅOOMI występują w różnych wersjach kolorystycznych, które zestawione razem świetnie się uzupełniają, tworząc unikatową zastawę w ponadczasowym wydaniu.

Kolekcje produkowane są i szkliwione ręcznie przez lokalnych rzemieślników w Polsce. Kamionka użyta do wyrobu ceramiki ÅOOMI ma najwyższą jakość, a każdy produkt powstaje z ogromną dbałością o najmniejszy detal. Porcelana ÅOOMI obejmuje kubki, miski, talerze i półmiski – ich wyjątkowość polega na tym, że przez ręczne wykonanie i szkliwienie nie ma identycznych produktów, różnią się między sobą zarówno rozmiarem, jak i układem wzoru. Kubek ÅOOMI, podobnie jak pozostałe naczynia w asortymencie, to zatem industrialny i niepowtarzalny design, który będzie świetnie współgrał nie tylko z loftowym wnętrzem.

Ceramika Aoomi na półkach Home & Passion

Zespół sklepu Home & Passion nieustannie poszerza asortyment o nowe, wysokiej jakości produkty dla domu, aby dać możliwość klientom do tworzenia swoich własnych, wyjątkowych przestrzeni, w których będą żyć w otoczeniu pięknych i unikatowych przedmiotów, wybranych zgodnie z poczuciem własnej estetyki i wrażliwości na piękno. Dlatego na półkach naszego sklepu znalazło się miejsce na wyjątkową porcelanę ÅOOMI, która niebywale nas zainspirowała, mamy nadzieję, że zainspiruje i Ciebie.

talerz z ceramiki kamionkowej Aoomi