INFOLINIA: 695 080 386

Serwis obiadowy na 24 osoby

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2

Bestsellery

Serwis obiadowy 24 osobowy na każdą okazję

Serwisy obiadowe na 24 osób lub jeszcze większe zestawy porcelanowe świetnie sprawdzą się podczas organizacji dużego przyjęcia w zaciszu domowym, które wymaga odpowiednio dobranej oprawy stołu. Najczęściej duży serwis obiadowy wybierany jest podczas organizacji w domu takich uroczystości jak chrzciny, komunia czy też urodziny. Serwis obiadowy na 24 osoby przyda się również na Święta Bożego Narodzenia czy Święta Wielkanocne – wtedy najczęściej siada się w gronie rodzinnym przy syto zastawionym stole i biesiaduje. Aby stół wyglądał elegancko i spójnie, warto wybrać zastawę z jednej kolekcji. Kompletowanie zastawy od różnych producentów może wprowadzić chaos i sprawić, że stół będzie wyglądał nieestetycznie. Jeżeli chcesz zamówić serwis w sklepie internetowym, pamiętaj, aby zrobić to dużo wcześniej przed planowanym przyjęciem, żeby mieć pewność, że zastawa dojdzie kompletna i na czas. W naszej ofercie możesz kupić serwis obiadowy czy też talerze na sztuki na specjalne zamówienie (zastawa sprowadzana jest wtedy prosto od producenta np. ze Skandynawii), przez co dostawa znacznie się wydłuża.

zastawa Green Gate
zastawa z naczyń kamionkowych

Serwis obiadowy na 24 osoby – na co dzień i od święta

Elegancki i funkcjonalny serwis obiadowy na 24 osoby czy też większy warto również kupić, jeżeli prowadzisz niedużą restaurację czy bar, salę przyjęć czy też kawiarnię. Spójnie dobrane, solidne i ładne talerze są niezbędne w miejscach, gdzie serwowane są posiłki – salach firmowych, stołówkach czy małych, kameralnych punktach itd. Odpowiednia oprawa stołu (spójna i bez wyszczerbień) to połowa sukcesu prowadzonej działalności. Takie klimatyczne miejsce zawsze będzie przyciągać klientów.

Dobrym wyborem jest kupić praktyczny serwis obiadowy na 24 osoby o uniwersalnym designie, który wpasuje się w każdą aranżację wnętrza i będzie można go myć w zmywarce. Dlatego też w naszej ofercie możesz nabyć komplety obiadowe, które przygotowaliśmy z ogromnym naciskiem na jakość i funkcjonalność.

Zestawy obiadowe na 24 osoby dla wymagających

Wszystkie serwisy obiadowe, które oferujemy, są przede wszystkim:

  • wykonane z wysokiej jakości materiału,
  • solidne i odporne na zarysowania oraz stłuczenia,
  • mają piękny, uniwersalny design,
  • często występują w wielu kolorach, które można dowolnie ze sobą łączyć w zależności od upodobań i wystroju wnętrza,
  • pochodzą od znanych i cenionych na całym świecie producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Duży, uniwersalny i funkcjonalny serwis obiadowy na 24 osoby idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytku w domu jak i na domowe przyjęcia.Idealny będzie również do pubów, barów, restauracji i do wszystkich lokali gdzie posiłki są serwowane w sposób elegancki i estetyczny.

zestaw obiadowy dla wymagających