INFOLINIA: 695 080 386

Porcelana i ceramika Green Gate

Ustaw kierunek malejący
Alice Green Gate
/ 1 szt.
42,00 zł
Dzbanek Alice Green Gate
/ 1 szt.
84,00 zł
Alice Green Gate
/ 1 szt.
40,00 zł
Talerz deserowy Alice Green Gate
/ 1 szt.
40,00 zł
Talerz deserowy Alice Green Gate
/ 1 szt.
40,00 zł
Talerz deserowy Alice Green Gate
/ 1 szt.
45,00 zł
Kubek Alice Green Gate
/ 1 szt.
35,00 zł
Kubek Alice Green Gate
/ 1 szt.
35,00 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Porcelana i ceramika Green Gate

Green Gate to duńska firma założona w 1999 roku przez małżeństwo Monę oraz Jespera Bjorna Christiansenów. Produkty tej marki to połączenie wyjątkowego i oryginalnego designu z prostotą. Większość kolekcji tego producenta inspirowana jest francuskimi ręcznie malowanymi obrazami datowanymi na lata 1878-1920, które nazywane są złotym okresem francuskiego wzornictwa. Dawno zapomniane przez społeczeństwo wzory są inspiracją dla marki przy projektowaniu nowych kolekcji. To, co kiedyś zachwycało ludzi, może teraz zachwycać również nas, tyle, że w nowoczesnym wydaniu.

Kubki, filiżanki i dzbanki

Każda nowa kolekcja Green Gate to propozycja wyjątkowo pięknej i oryginalnej porcelanowej zastawy stołowej, stylowych kubków i filiżanek, talerzy oraz serwisów do kawy i herbaty. Kolekcja wiosenno-letnia to najczęściej jasne, pastelowe barwy i piękne kwieciste wzory, natomiast kolekcja jesienno-zimowa to bardziej stonowane połączenie bieli, błękitu, czerni czy czerwieni – kolorystyka ta jest odzwierciedleniem nastroju i aury panującej w tym czasie. Wszystkie kolekcje idealnie do siebie pasują, dzięki czemu produkty z różnych kolekcji można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc przy tym piękną i oryginalną zastawę stołową.

Green Gate Polska - Sklep internetowy

Urocze, porcelanowe wyroby marki Green Gate dostępne w naszym sklepie, takie jak kubki, filiżanki, miski, talerze, cukiernice itd. to połączenie przeszłości z teraźniejszością, oryginalnego designu i unikatowych wzorów 19 wieku ze współczesnymi trendami, co powoduje, że każda z kolekcji jest wyjątkowa i przywraca echa dawno już zapomnianych arcydzieł.

Producent zajmuje się także produkcją niezwykle pięknych tekstyliów. W ich ofercie znaleźć można oryginalnie wyglądające narzuty, poduszki, obrusy, fartuszki oraz ozdoby świąteczne. Każda nowa kolekcja Green Gate wzoruje się na poprzedniej z propozycją zupełnie nowych wzorów. Dzięki temu zabiegowi można łączyć ze sobą wiele różnych kolekcji, tworząc tym samym niebywale oryginalną oraz unikatową zastawę stołową.