INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Zastawa stołowa dla 12 osób – jak ją skompletować?Wszystkie naczynia i sztućce, które są używane podczas serwowania i spożywania posiłków – tak najprościej można określić, czym jest zastawa stołowa. Każdy, kto urządza mieszkanie, zastanawia się, jaka zastawa stołowa będzie odpowiednia. Na co dzień używamy kilku talerzy i szklanek, jednak gdy odwiedzą nas rodzina czy przyjaciele, niezbędna będzie zastawa stołowa dla 12 osób. Podpowiemy, z czego składa się zastawa stołowa i jaką wybrać, aby cieszyć się nią na lata.

zobacz całość

zastawa stołowa dla dzieciWarzywa wzbudzają płacz, każdy posiłek ciągnie się w nieskończoność, a Tobie już kończą się argumenty, którymi namawiasz dziecko do siedzenia przy stole? Jeśli te sceny brzmią znajomo, to znaczy, że masz w domu niejadka. Sprawdź, co zrobić, by posiłek stał się przyjemnością.

zobacz całość

Jaki serwis obiadowy wybrać?Talerze czy miski to obowiązkowe elementy wyposażenia każdego domu. Ale to nie wszystko. Każdy potrzebuje naczyń w różnych rozmiarach, aby na co dzień przyjemnie jeść posiłki, a od święta elegancko przyjąć gości. Niezbędny jest zakup serwisu obiadowego. Podpowiadamy, jaki najlepiej wybrać.

zobacz całość

urodziny dla dzieckaTort i świeczki, zaśpiewanie tradycyjnego „sto lat”, spotkanie ze znajomymi czy rodziną – to obowiązkowe elementy urodzin. Jednak to co wystarczające dla dorosłych, nie zawsze bawi również najmłodszych. Wielu rodziców staje przed wyzwaniem, jak zorganizować urodziny dla dziecka w domu. Podpowiadamy co zrobić aby były niezapomniane, a uśmiech nie schodził z twarzy naszej pociechy przez cały dzień.

zobacz całość

Dobry kubek termiczny do kawy i herbaty – jaki wybrać?W samochodzie, w pracy czy w domu – kubek termiczny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy by nasz napój dłużej zachował idealną temperaturę. Jaki kubek termiczny najlepiej wybrać, aby nie tylko dobrze nam służył, ale i świetnie wyglądał?

zobacz całość

Czy warto kupić wysokiej jakości zastawę porcelanową?Porcelana – dobrze wygląda zarówno na stole, jak i w witrynie. Ale co z użytecznością i praktycznością? Czy warto wydać nieco więcej i kupić zastawę porcelanową wysokiej jakości? Zdecydowanie tak i zaraz zdradzimy dlaczego.

zobacz całość
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5