INFOLINIA: 695 080 386

Jak przechowywać pierniki, żeby były miękkie? Sprawdzone porady Choinka, dźwięk kolęd i zapach pierników – to bez wątpienia pierwsze skojarzenia ze świętami. Pierniczki to korzenne ciasteczka, które od lat umilają okres przedświąteczny. Są idealnym dodatkiem do kawy, a także świetnym pomysłem na drobny upominek. Zazwyczaj przygotowujesz je na kilka dni lub nawet tygodni przed świętami. Co zrobić, żeby pierniki były miękkie? Mamy kilka sprawdzonych porad.

zobacz całość

Nakrycie stołu na Święta - czego nie powinno zabraknąć na Boże Narodzenie?Dwie, dwanaście czy dwadzieścia – nieważne ile osób ma pomieścić nasz świąteczny stół. Najważniejsze że jest miejscem wyjątkowym, pełnym miłości, świadkiem ważnych rozmów i wzruszeń. Warto, aby w tych wyjątkowych chwilach w roku, na które wszyscy czekają, był odpowiednio przygotowany i nakryty. Dzięki kilku wskazówkom nakrycie stołu na Święta Bożego Narodzenia będzie przyjemnością, a na świątecznym stole niczego nie zabraknie.

zobacz całość

Świąteczna zastawa porcelanowa od Home and PassionŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego - domowa, ciepła atmosfera 

i rodzinna miłość sprawiają, że w każdym domu gości nietypowa magia świąt.

zobacz całość

Prezent na Mikołaja DLA NIEJ / DLA NIEGOGrudzień to wyjątkowy czas w roku, kiedy to chcemy podzielić się z innymi miłością, sympatią, radością, a przede wszystkim magią świąt. Starannie wybieramy prezenty, aby obdarować tych, na których nam zależy. Oto kilka idealnych propozycji na prezenty dla niej i dla niego.

zobacz całość

Jaki termos wybrać? Kluczowe czynnikiDo pracy, podczas jazdy samochodem czy na spacer – termos to niezbędny gadżet w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu możesz cieszyć się ulubionym gorącym napojem, gdziekolwiek jesteś. Podpowiemy, jaki termos wybrać, aby najlepiej służył podczas chłodnych dni i nie tylko.

zobacz całość

Szklanki do napojów, wody i drinków – jak je wybrać? Szklane naczynia służące do picia – szklanki to zdecydowanie podstawowy i niezbędny element wyposażenia w każdym domu. Dostępne jest wiele różnych rodzajów szklanek do napojów. Warto wiedzieć, czym się różnią oraz jak serwować napoje, aby dobrze smakowały i doskonale prezentowały się na stole.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5