JESIENNA PROMOCJA do - 30% na prawie wszystkie marki

INFOLINIA: 695 080 386

Ekskluzywna porcelana marki Duo już w HomeandpassionNajwyższa jakość i uniwersalny design – to wyróżnia markę Duo na rynku naczyń do serwowania potraw. Duo dba o to, aby sprzedawane przez nich produkty wyróżniały się pięknem i trwałością. Wyjątkowa porcelana od Duo już teraz dostępna jest również w Homeandpassion!

zobacz całość

Kubki i filiżanki porcelanowe idealne na prezent od marki PPDKubek ulubionej herbaty czy filiżanka aromatycznej kawy – prawdopodobnie nie ma osoby, która by nie doceniła takich małych przyjemności. Ulubione kubki czy filiżanki towarzyszą nam na co dzień – w domu podczas relaksu, na spotkaniach z przyjaciółmi czy rodziną oraz w pracy. Dzięki temu są idealnym prezentem na każdą okazję.

zobacz całość

Motyw ptaka na zastawie stołowej - Blushing Birds od PiP Studio!Jedna jaskółka wiosny nie czyni – w tym przypadku to powiedzenie się nie sprawdza! Mowa o najnowszej kolekcji zastawy stołowej Blushing Bird od PiP Studio. Dzięki pięknym motywom ptaków już nawet jeden jej element wprowadzi wiosenny nastrój na naszym stole.

zobacz całość

Praktyczne kubki porcelanowe z zaparzaczemKrótkie dnie i niskie temperatury sprzyjają spokojnym wieczorom z kubkiem herbaty w dłoni. Warto wiedzieć jak i w czym zaparzyć ulubiony napar, aby w pełni cieszyć się jego właściwościami, smakiem i zapachem.

zobacz całość

PiP StudioPiP Studio – to marka, która już od pierwszego wejrzenia zachwyca swoimi produktami. Cieszy się popularnością aż w 40 krajach na świecie! Nic dziwnego, marka oferuje szeroki wybór ekskluzywnych dodatków do wyposażenia wnętrz.

 

zobacz całość

Szkło stołowe La RochereFrancja, kraj pachnących i chrupiących bagietek, maślanych rogalików crossaint, aromatycznej kawy i wybornego wina. Francuzi słyną z bardzo formalnych zachowań i tradycji, których wymagają przy stole

zobacz całość
  1. 1
  2. 2