INFOLINIA: 695 080 386

Elegancka porcelana- must have każdej Pani domuNiezwykle wytrzymała, doskonała do wszystkich potraw, zarówno na ciepło jak i na zimno oraz przede wszystkim ponadczasowa – elegancka porcelana wysokiej jakości to inwestycja na lata. Zastawa z eleganckiej porcelany to obowiązkowy element wyposażenia w każdym domu.

zobacz całość

Dedykowany kubek na prezentImieniny kuzynki, urodziny współpracownika czy Dzień Nauczyciela – czasami gdy trzeba znaleźć dobry prezent mamy zupełną pustkę w głowie. Z pomocą przychodzi nowość w Home and Passion – kubek z literą od Yvonne Ellen.

zobacz całość

Filiżanki do espresso sprawdź propozycję od Home & PassionEsencja smaku zawarta w małej porcji aromatycznego naparu – tak można w skrócie scharakteryzować espresso. Espresso ma ogromne grono fanów na całym świecie. Jak zaparzyć idealne espresso? I co ważne – w czym je podać aby jak najbardziej cieszyć się głębią jego smaku?

zobacz całość

Homeandpassion- praktyczne prezenty na każdą okazję.Urodziny, Dzień Babci, imieniny, rocznica, Dzień Matki – w ciągu roku mamy naprawdę wiele okazji by obdarować bliskie nam osoby. Czasem sytuacje życiowe jak na przykład pożegananie koleżanki z pracy czy podziękowanie komuś za przysługę, są pretekstem do wręczenia prezentu. W Homeandpassion można znaleźć praktyczne prezenty na każdą okazję. Zaraz zdradzimy jakie!

zobacz całość

Kubek na Dzień KobietPobudzająca kawa rano czy ulubiona herbata w wiosenny, ale wciąż chłodny wieczór? Nieważne, zarówno pyszna latte jak i aromatyczne herbaciane liście będą doskonale smakować w ładnym kubku.

zobacz całość

dzbanek do kawy/dzbanek do herbatyRodzinne spotkanie przy filiżance herbaty, kawa z przyjaciółką, czy kubek ulubionego napoju podczas długiego, zimowego wieczoru z książką – to tylko kilka okoliczności, których nieodłącznym elementem jest kawa lub herbata. Warto zaparzać je w odpowiednich naczyniach, tak by jak najlepiej cieszyć się ich smakiem i aromatem.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3