JESIENNA PROMOCJA do - 30% na prawie wszystkie marki

INFOLINIA: 695 080 386

Talerze w kwiatyCzy w środku pochmurnej jesieni lub mroźnej zimy możemy wprowadzić do wnętrza powiew świeżości i radości? Oczywiście! Dzięki odpowiedniej zastawie wiosna zawita na Twój stół o każdej porze roku. Podpowiemy, jakie talerze w kwiaty wybrać, aby najlepiej udekorować swój stół, niezależnie od aury za oknem.

zobacz całość

Jak podawać kawę, czyli savoir-vivre serwowania kawySavoir-vivre to pojęcie pochodzące z języka francuskiego. Oznacza: ogładę, dobre maniery, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności funkcjonujących w danej grupie. Na pozór jego zasady mogą wydawać się skomplikowane, w rzeczywistości jednak znacznie ułatwiają nam życie. Warto poznać savoir-vivre serwowania kawy, aby wiedzieć jak pić kawę oraz jak podawać kawę gościom.

zobacz całość

Porcelana gastronomiczna dla restauracji i kawiarni – jak ją wybrać? Częste mycie, wyparzanie i narażenie na uszkodzenia mechaniczne – naczynia w gastronomii są naprawdę intensywnie używane. Podpowiemy, jakie wybrać, aby były ozdobą stołu i służyły w lokalu jak najdłużej.

 

zobacz całość

Elegancka porcelana- must have każdej Pani domuNiezwykle wytrzymała, doskonała do wszystkich potraw, zarówno na ciepło jak i na zimno oraz przede wszystkim ponadczasowa – elegancka porcelana wysokiej jakości to inwestycja na lata. Zastawa z eleganckiej porcelany to obowiązkowy element wyposażenia w każdym domu.

zobacz całość

Dedykowany kubek na prezentImieniny kuzynki, urodziny współpracownika czy Dzień Nauczyciela – czasami gdy trzeba znaleźć dobry prezent mamy zupełną pustkę w głowie. Z pomocą przychodzi nowość w Home and Passion – kubek z literą od Yvonne Ellen.

zobacz całość

Filiżanki do espresso sprawdź propozycję od Home & PassionEsencja smaku zawarta w małej porcji aromatycznego naparu – tak można w skrócie scharakteryzować espresso. Espresso ma ogromne grono fanów na całym świecie. Jak zaparzyć idealne espresso? I co ważne – w czym je podać aby jak najbardziej cieszyć się głębią jego smaku?

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4