INFOLINIA: 695 080 386

Blog z pasją

Styl japandi w domu i mieszkaniu

Japandi, czyli połączenie prostoty i funkcjonalności skandynawskiego designu z subtelnym pięknem i harmonią japońskiej estetyki to trend, który podbija serca wielu miłośników aranżacji wnętrz. Ten unikalny styl wnosi do domów i mieszkań atmosferę spokoju, równowagi i naturalnej elegancji. Czemu tak go uwielbiamy?

zobacz całość

Styl eko

Kiedy otwierasz drzwi do swojego domu, czy nie chciałbyś wejść w przestrzeń, która nie tylko przyciąga wzrok, ale także dba o planetę? Świat designu wnętrz zmienia się tak dynamicznie, jak nasza świadomość ekologiczna, prowadząc do powstania stylu, który oddaje hołd Matce Naturze, nie rezygnując z estetyki i funkcjonalności.

zobacz całość

Pomysł na kuchnię eko

Kuchnia eko to nie tylko ultramodny trend designu, ale również filozofia życia, która promuje świadome zużycie energii, segregację śmieci i wybór naturalnych materiałów. Dzisiaj podpowiadamy, jak kierować się nurtem eko podczas aranżacji kuchni. Gwarantujemy: to przepis na fascynujące i klimatyczne wnętrze!

zobacz całość

Zastawa stołowa w stylu retroNawiązujący do przeszłości – tak styl retro określa Słownik języka polskiego. Rzeczywiście, styl retro czerpie z minionych czasów wszystko co najlepsze, a jego zwolenników wciąż przybywa. Nic dziwnego, że styl retro zawitał także na stołach poprzez zastawy stołowe!

zobacz całość

Zadbaj o piękny wystrój wnętrza

Urządzone mieszkanie lub dom i wybrany styl aranżacji sprawia, że we wnętrzu panuje idealna harmonia, a całość wyraża nasz charakter. Wybrany styl aranżacji wnętrza jest poniekąd wyrazem własnego „ja”.

zobacz całość