Darmowa dostawa paczkomatami InPost

INFOLINIA: 695 080 386

Kuchnia industrialna – jak dobrać do niej dodatki i zastawę?Beton, rury i ceglane ściany – styl industrialny we wnętrzach mocno czerpie z pomieszczeń fabrycznych i przemysłowych. W ostatnich latach zyskał on dużą popularność. Nic dziwnego – umiejętne urządzenie kuchni industrialnej lub jadalni w stylu industrialnym może wywołać piorunujący efekt.

zobacz całość

dodatki do kuchni w stylu angielskimEleganckie, harmonijne, ciepłe i przytulne – takie są wnętrza w stylu angielskim. Dom w takim stylu to wymarzone miejsce dla wszystkich którzy cenią wygodę i komfort. Poznajcie kilka najważniejszych zasad, jak stworzyć własne wnętrze w tym ponadczasowym stylu.

zobacz całość

Kuchnia w stylu skandynawskimJasna, czysta i funkcjonalna – to pierwsze skojarzenia, które nasuwają się na myśl o „kuchni w stylu skandynawskim”. Co tak naprawdę sprawia, że wnętrze możemy określić mianem skandynawskiego?   Sprawdźmy, jakie ozdoby i dodatki pasują do pomieszczenia w takim stylu. 

zobacz całość

Zastawa stołowa w stylu retroNawiązujący do przeszłości – tak styl retro określa Słownik języka polskiego. Rzeczywiście, styl retro czerpie z minionych czasów wszystko co najlepsze, a jego zwolenników wciąż przybywa. Nic dziwnego, że styl retro zawitał także na stołach poprzez zastawy stołowe!

zobacz całość

style aranżacji wnętrzUrządzone mieszkanie lub dom i wybrany styl aranżacji sprawia, że we wnętrzu panuje idealna harmonia, a całość wyraża nasz charakter. Wybrany styl aranżacji wnętrza jest poniekąd wyrazem własnego „ja”

zobacz całość

Styl orientalny- bogactwo wzorów i kolorów w Twoim domuTegorocznej zimy Home and Passion zabiera swoich klientów w podróż do Azji, a szczególnie do Japonii. Brzmi ciekawie? Motywem wędrówki po Bliskim Wschodzie będą inspiracje wschodnią kulturą i sztuką ukrytą w porcelanowych dodatkach do domu.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2