INFOLINIA: 695 080 386

Kuchnia industrialna – jak dobrać do niej dodatki i zastawę?Beton, rury i ceglane ściany – styl industrialny we wnętrzach mocno czerpie z pomieszczeń fabrycznych i przemysłowych. W ostatnich latach zyskał on dużą popularność. Nic dziwnego – umiejętne urządzenie kuchni industrialnej lub jadalni w stylu industrialnym może wywołać piorunujący efekt.

zobacz całość

dodatki do kuchni w stylu angielskimEleganckie, harmonijne, ciepłe i przytulne – takie są wnętrza w stylu angielskim. Dom w takim stylu to wymarzone miejsce dla wszystkich którzy cenią wygodę i komfort. Poznajcie kilka najważniejszych zasad, jak stworzyć własne wnętrze w tym ponadczasowym stylu.

zobacz całość

Zastawa stołowa w stylu retroNawiązujący do przeszłości – tak styl retro określa Słownik języka polskiego. Rzeczywiście, styl retro czerpie z minionych czasów wszystko co najlepsze, a jego zwolenników wciąż przybywa. Nic dziwnego, że styl retro zawitał także na stołach poprzez zastawy stołowe!

zobacz całość

style aranżacji wnętrzUrządzone mieszkanie lub dom i wybrany styl aranżacji sprawia, że we wnętrzu panuje idealna harmonia, a całość wyraża nasz charakter. Wybrany styl aranżacji wnętrza jest poniekąd wyrazem własnego „ja”

zobacz całość