Oryginalność i design ukryte w kolekcjach marki KrasilnikoffKrasilnikoff to duńska marka, która zajmuje się tworzeniem oryginalnych i designerskich kolekcji już od 2002 roku. To co wyróżnia produkty duńskiego producenta to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, ale również niecodzienny kształt i wygląd. Ta seria dedykowana jest osobom, które cenią sobie oryginalność i niecodzienne wzory.

Naczynia tworzone z pasją

Projektanci i producent duńskiej marki wkładają w produkcję dużą ilość pasji, zainteresowania, ale przede wszystkim serca, by stworzyć coś wyjątkowego. I w taki oto sposób powstała nieoceniona kolekcja marki Krasilnikoff – Happy Mugs. Kubki, miseczki, patery czy kieliszki do jajek to tylko niektóre z wybranych produktów oferowanych przez tę znana i cenioną markę. Wzory w kropki, paski, gwiazdki bądź kwiatki są tym elementem, który tworzy spójną całość z kolekcją. Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyli również niespotykaną linię kubków, które nadrukowane mają napisy takie jak : „Best Dad” czy „You are the best”. Takie kubki to świetny pomysł na sentymentalny prezent.

Marka Krasilnikoff oczami dziecka

Białe gwiazdki umieszczone na miseczkach bądź talerzykach to element, który wzbogaci każdą kuchnię. Happy Stars, bo o niej mowa, to kolekcja, która jest uwielbiana przez najmłodszych domowników. Kolorowe miseczki idealnie sprawdzają się do serwowania słodkich przekąsek, chipsów, popcornu czy ciasteczek. Producenci zadbali o to, by każda miseczka była podpisana. I właśnie w ten sposób stworzono oryginalną i niepowtarzalną kolekcję. Nic więc dziwnego, że ta kolekcja została pokochana przez najmłodszych. Poranne śniadanie często kojarzy się dzieciom jako codzienny obowiązek. Gwarantujemy, że śniadanie spożywane na kolorowych talerzykach bądź z gwiezdnych miseczek sprawi, że Twoje dziecko będzie prosić o więcej. Spożywanie posiłków nie musi być wcale nudne! Wszystko zależy od tego jakich dodatków i elementów dekoracyjnych użyjemy, aby rozweselić dziecko z samego rana.

Zimowa kolekcja kubków termicznych

Przydatne w pracy, pociągu, samochodzie, a także na uczelni, tak to kubki termiczne. Od dłuższego czasu są nieodłącznym gadżetem, który towarzyszy nam podczas dnia codziennego. Marka Krasilnikoff nie zapomniała również o swoich klientach- stworzyła zimową kolekcję kubków termicznych. Kubki wykonane są z ceramiki i podwójnych ścianek zamykanych gumową pokrywką. Tak stworzony kubek z jeden strony zatrzymuje ciepło napoju, a z drugiej zabezpieczenia przed oparzeniem. Wzór oczywiście, zgodnie z założeniami marki jest oryginalny i designerski. Jednym z naszych ulubionych wzorów jest kubek z napisem „Wish it Dream it Do it”. Kubek ten utrzymany jest w kolorystyce szaro- białej z dodatkiem pomarańczowej pokrywki.

Marka Krasilnikoff to od lat lider w produkowaniu i projektowaniu ceramicznych naczyń, które są stylowe i designerskie. Nic więc dziwnego, że z powodzeniem produkty podbijają serca coraz większej ilości klientów. Według nas cechą, która jest bardzo istotna podczas wybierania naczyń jest ich jakość wykonania. W przypadku duńskiej marki nie musimy zapewniać o precyzji i skrupulatności przy produkcji - produkty mówią same za siebie.