porcelana Green Gate

Marka Green Gate od wielu lat istnieje na rynku i zaskakuje co rusz to nowymi kolekcjami, które są urzekające i chętnie wybierane przez miłośników wyjątkowej porcelany. Co sprawia, że porcelana Green Gate jest tak chętnie wybierana przez naszych klientów?

Skandynawska porcelana w unikatowych wzorach

Mona i Jesper Bjørn Christiansen to założyciele tej popularnej marki, która przywędrowała do nas ze Skandynawii, a dokładniej z Danii. Projektanci współpracujący z marką Green Gate dbają o to, by powstające kolekcje były oryginalne i unikatowe. To właśnie w ten sposób powstają wzory, które inspirowane są trendami z XIX wieku. Na wyrobach marki Green Gate, czyli na filiżankach, cukiernicach, talerzykach czy paterach znajdziemy przede wszystkim urzekające motywy kwiatowe, które swe źródło inspiracji mają przede wszystkim we francuskich obrazach wybitnych artystów. Każda nowa kolekcja jest dopracowana w każdym detalu i wyróżnia się niebywałą doskonałością.

Nad tym wszystkim czuwa oczywiście cały zespół pracowników począwszy od samych twórców, po projektantów i pracowników produkujących te cenne wyroby. Co sprawia, że wyroby wyróżniają się tak unikatowymi wzorami? To przede wszystkim połączenie teraźniejszych trendów z oryginalnymi motywami z przeszłości, które pozwala przywrócić dawno już zapomniane echo największych arcydzieł.

Kwiatowe motywy połączone z subtelnymi pastelowymi kolorami

Najbardziej urzekające w kolekcjach skandynawskiej marki Green Gate są idealnie dopracowane motywy kwiatowe, które świetnie łączą się z pastelowymi kolorami. To właśnie pastele przeważają w całej kolekcji. Biel połączona z delikatnym błękitem sprawia, że porcelanowe produkty są bardzo urocze. Warto podkreślić, że nowe wzory kolekcji powstają dwa razy w roku i są inspirowane najnowszymi trendami. W okresie jesienno-zimowym możemy zauważyć przeważający motyw czerwieni, która podkreśla nieco chłodniejszy sezon. Kolor czerwony kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia, a także z nadchodzącym Adwentem.

Być może to właśnie taki motyw przewodnim był inspiracją to stworzenia wyjątkowej, czerwonej kolekcji. Projektanci w swych produktach zawsze starają się odzwierciedlać panujący nastrój i aurę, dlatego właśnie w okresie jesieni i zimy pojawiają się nieco bardziej wyraziste kolory czerni i czerwieni połączonej z bielą porcelany. Różnorodność motywów i całej kolekcji pozwala łączyć ze sobą produkty i tworzyć znakomite zestawy, które później pięknie ozdabiają stół czy jadalnianą witrynę. Jeśli szukasz oryginalnych produktów, które wyróżniają się niezwykłą precyzją - skandynawska marka Green Gate z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Niebywała precyzja wykonania

Twórcy marki Green Gate, projektanci, a także pracownicy odpowiedzialni za produkowanie porcelanowych produktów dbają o to, by każdy produkt wyróżniał się niezwykłą precyzją wykonania. Filiżanki, talerze, patery lub cukiernice wykonane są z wysokiej jakości porcelany, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników porcelanowych produktów. Wszystkie wzory są precyzyjnie wykonane, a kolory dobrane w taki sposób, by tworzyły spójną całość i sprawiały, że porcelana wyróżnia się oryginalnością i niebywałym designem. Ręczne zdobienia pozwalają zadbać o każdy szczegół, dlatego porcelana wyróżnia się tak niebywałą precyzją wykonania każdego, pojedynczego produktu.

Skandynawska porcelana Green Gate z pewnością zaskakuje nawet największych miłośników porcelanowych produktów. Wpływ na to ma przede wszystkim doskonałość ukryta w każdym detalu filiżanek, cukiernic, talerzyków czy pater. Oryginalne wzornictwo, łączenie kolorów z wzorami, a także ręczne zdobienie to, to co niewątpliwie wyróżnia produkty marki Green Gate.