Szkło stołowe La RochereFrancja, kraj pachnących i chrupiących bagietek, maślanych rogalików crossaint, aromatycznej kawy i wybornego wina. Francuzi słyną z bardzo formalnych zachowań i tradycji, których wymagają przy stole- niemalże każdy spożywany posiłek jest dla nich bardzo ważny dlatego starannie dbają o prawidłowe podawanie potraw, wykwintność smaku jak i również szykowną zastawę stołową. Marka La Rochere to odrobina szyku i elegancji, która gości również na polskich stołach.

Przyjęcie w francuskim stylu

Urodziny, święta, rodzinne przyjęcia to okazje, podczas których przygotowujemy potrawy, pięknie dekorujemy stół i nakrywamy go najlepszą zastawą stołową. Francja jako kraj charakteryzujący się szykiem, elegancją i wytwornością oczekuje, by porcelana lub szkło były najwyższej jakości dopełniając całość przyjęcia. Francuzi dbają o detale- ich kultura i savoir vivre dokładnie określają zasady, które obowiązują przy stole szczególnie przebywając na zaproszonej kolacji czy obiedzie u gospodarza. Eleganckie, grube szkło La Rochere to propozycja, która pozwala poczuć się jak na prawdziwym, francuskim przyjęciu. Planujesz przyjęcie, na którym nie może zabraknąć alkoholu? Francuzi od zawsze kochają i cenią sobie dobre wino do posiłku dlatego kieliszki do wina są podstawą jego dobrej degustacji i serwowania. Stworzona przez projektantów marki La Rochere kolekcja Lyonnais jest niezwykle szykowna i oryginalna. Twórcy poszli o krok dalej i stworzyli kieliszki w nietypowym kolorze ametystowym i o strukturze, która bajecznie odbija promienie słoneczne. Niewątpliwie degustacja ulubionego wina przy dobrym obiedzie czy kolacji z rodziną bądź znajomymi w tak wytwornych kieliszkach wpływa na podniosłość i gustowność całego przyjęcia.

Dlaczego marka La Rochere jest tak ceniona?

Marka La Rochere jest jedną z najstarszych manufaktur w Europie, która specjalizuje się w produkcji i projektowaniu szkła. To właśnie wieloletnie doświadczenie, ale również pasja i zaangażowanie projektantów sprawiły, że produkowane kieliszki do wina, wody czy szklanki wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania oraz oryginalnym wzornictwem. 
Warto podkreślić, że projektanci dbają o każdy szczegół i detal, dlatego produkty La Rochere zyskują uznanie i wielbicieli niemalże na całym świecie.

Co wyróżnia jeszcze tę markę? 
Przede wszystkim niezwykle oryginalne sygnowanie szklanych produktów poprzez umieszczanie na produktach zwierzęcych motywów. Na kieliszkach i szklankach możemy znaleźć wypukłego motyla, ważkę czy lwa. To właśnie dbałość o detale i oryginalne sygnowanie sprawia, że marka La Rochere jest tak ceniona na rynku i nieustannie zyskuje nowe grono wielbicieli. Warto również podkreślić, że najwyższej jakości szkło sprawia, że produkty są niezwykle trwałe, solidne i oczywiście wysokiej jakości.

Marka La Rochere to propozycja szkła dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość wykonania, ale również oryginalność produktu. Dla wszystkich osób, które chcą zasmakować elegancji i szyku prosto z Francji i przenieść go do swojego domu, produkty marki La Rochere są idealnym sposobem na to.