-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Ekskluzywne filiżanki

Bestsellery

Ekskluzywne filiżanki do kawy

Łyk aromatycznej kawy z ulubionej filiżanki, to chwila, na którą z niecierpliwością czekamy, szczególnie podczas intensywnego dnia. To moment, w którym możemy zaznać odrobiny spokoju i docenić ten krótki czas z ulubioną kawą. Jeżeli kochasz takie momenty, to pamiętaj, że warto zadbać o odpowiednią oprawę w postaci wyszukanej filiżanki. Ekskluzywna filiżanka porcelanowa nadaje świetności chwili spędzonej przy kawie oraz wpływa na nasze zmysły. Warto zatem dopasować filiżankę do swojego gustu i poczucia estetyki tak, aby móc z przyjemnością celebrować kawowe momenty.

Ekskluzywna filiżanka La Majorelle
Ekskluzywna zastawa stołowa Royal White

Ekskluzywne filiżanki do espresso

Mimo że ekskluzywna porcelana kojarzy się z przepychem i bogactwem, to słowo “ekskluzywna” w nawiązaniu do filiżanki nabiera nowego znaczenia. Dlaczego? Bowiem ekskluzywnej filiżanki nie użyjesz na co dzień, a raczej okazyjnie. Ponadto jej wygląd zachwyci nie tylko Ciebie, ale i Twoich gości.

Jeżeli jesteś wielbicielem kawy espresso i spożywasz ją rytualnie zawsze o tej samej porze, wybierz idealną filiżankę, której design i kolor wywołają w Tobie pozytywne emocje. W Home&Passion bez wątpienia znajdziesz wymarzoną filiżankę do espresso. Oferujemy zarówno nowoczesne modele o mocnej kolorystyce i przepięknym wzornictwie, jak również filiżanki stylizowane na starsze. Co najważniejsze, wszystkie nasze filiżanki wykonane są z wysokiej jakości porcelany i wiele z nich pakujemy w upominkowe pudełeczko, a więc są idealne jako wyszukany i funkcjonalny prezent.