INFOLINIA: 695 080 386

Filiżanki na rocznicę ślubu

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Filiżanki jako prezent na rocznicę ślubu

Komplet filiżanek w ozdobnym opakowaniu to idealne rozwiązanie jako prezent na rocznicę ślubu. Dlaczego? Filiżanka to produkt ponadczasowy, który od wieków używany jest do serwowania kawy, szczególnie podczas celebracji wyjątkowych momentów w życiu. Dodatkowym powodem, dla którego filiżanki są idealne jako porcelanowy upominek, to pamięć o wręczającym przy każdym łyku ulubionego napoju. Podarowane kwiaty zwiędną, a ulubione czekoladki szybko zostaną zjedzone. Filiżanka natomiast zostanie na długie lata.

Przy wyborze należy pamiętać, że filiżanki porcelanowe na rocznicę związku powinny być wykonane z wysokiej jakości porcelany.

Filiżanki porcelanowe na rocznicę związku są także świetnym pomysłem. Piękne modele oferuje marka PiP Studio. Filiżanki te wykonane są z wysokogatunkowej porcelany i zdobione ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Dla miłośników klasyki marka oferuje filiżanki Royal White (biała porcelana z granatowo-złotymi dodatkami) – to synonim ponadczasowego szyku i elegancji. Dla miłośników designu o mocnej kolorystyce, PiP Studio stworzyło przepiękną kolekcję Royal Multi – filigranowe kształty, mocna kolorystyka i fantazyjne dekory to mini dzieła sztuki.

Należy pamiętać, że filiżanki na rocznicę ślubu w prezencie warto zakupić w ozdobnym opakowaniu, które od pierwszych chwil zachwyci obdarowanych.