INFOLINIA: 695 080 386

Filiżanki na rocznicę ślubu

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2

Bestsellery

Filiżanki jako prezent na rocznicę ślubu

Komplet filiżanek w ozdobnym opakowaniu to idealne rozwiązanie jako prezent na rocznicę ślubu. Dlaczego? Filiżanka to produkt ponadczasowy, który od wieków używany jest do serwowania kawy, szczególnie podczas celebracji wyjątkowych momentów w życiu. Dodatkowym powodem, dla którego filiżanki są idealne jako porcelanowy upominek, to pamięć o wręczającym przy każdym łyku ulubionego napoju. Podarowane kwiaty zwiędną, a ulubione czekoladki szybko zostaną zjedzone. Filiżanka natomiast zostanie na długie lata.

Przy wyborze należy pamiętać, że filiżanki porcelanowe na rocznicę związku powinny być wykonane z wysokiej jakości porcelany.

filiżanki espresso na prezent ślubny
oryginalne filiżanki na rocznicę ślubu

Filiżanki porcelanowe na rocznicę związku są także świetnym pomysłem. Piękne modele oferuje marka PiP Studio. Filiżanki te wykonane są z wysokogatunkowej porcelany i zdobione ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Dla miłośników klasyki marka oferuje filiżanki Royal White (biała porcelana z granatowo-złotymi dodatkami) – to synonim ponadczasowego szyku i elegancji. Dla miłośników designu o mocnej kolorystyce, PiP Studio stworzyło przepiękną kolekcję Royal Multi – filigranowe kształty, mocna kolorystyka i fantazyjne dekory to mini dzieła sztuki.

Należy pamiętać, że filiżanki na rocznicę ślubu w prezencie warto zakupić w ozdobnym opakowaniu, które od pierwszych chwil zachwyci obdarowanych.