-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Niebieskie filiżanki

Bestsellery

Niebieskie filiżanki do kawy

Kolor niebieski ma kojący, ale przede wszystkim relaksujący wpływ na organizm ludzki, dlatego warto otaczać się tą barwą. Wystarczy niebieska filiżanka do kawy i od razu spojrzysz na świat inaczej! Taki kolor doskonale współgra z bielą – duet wprowadza harmonię i kojarzy się z letnim, nadmorskim klimatem.

Intensywny niebieski często wykorzystuje się we wnętrzach w stylu marynistycznym, choć niebieskie wzory i akcenty przewijają się w wielu stylach i doskonale wkomponowują się w każdy klimat. Niebieskie kwiaty na białym tle ceramiki, niebiesko-białe paski czy inne dekory w tym kolorze występują chyba w każdej kuchni czy jadalni. Nic w tym dziwnego, ponieważ niebieski od dawien dawna zdobi ceramikę.

niebieska filiżanka z ptakiem
niebieskie filiżanki z motywem roślinnym

Filiżanki niebieskie jako pomysł na prezent

Kolor niebieski od zawsze jest symbolem spokoju, ale także kreatywności; kojarzy się z sukcesem, przez co jest bardzo często używany w logo firm i różnych instytucji. Dlatego też niebieskie filiżanki świetnie sprawdzą się jako prezent.

Cała filiżanka niebieska lub tylko z akcentem tego koloru to ładny i przede wszystkim praktyczny upominek firmowy. Kolor ten to również symbol przyjaźni. Tak więc niebieska filiżanka w pięknym, designerskim opakowaniu to bez wątpienia idealny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby.