INFOLINIA: 695 080 386

Ekskluzywne kubki

Ustaw kierunek malejący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Bestsellery

Ekskluzywne kubki do kawy i herbaty

Każdy z nas uwielbia delektować się kawą z pięknej porcelany, tym bardziej, jeżeli jest to ekskluzywna porcelana. Ekskluzywne wcale nie musi oznaczać drogie i pełne przepychu – ekskluzywne kubki to naczynia, których design zachwyca i które chętnie użyjesz podczas różnych okazji, aby podkreślić rangę spotkania i uroczyście przywitać swoich gości.

Taki kubek oczywiście musi być wykonany z wysokojakościowej porcelany, którą cechuje duża odporność na wszelkie zarysowania, ale również doskonale izoluje ciepło, utrzymując przy tym odpowiednią temperaturę napoju. Dużą popularnością cieszą się kubki zdobione złotymi elementami, jak np. złoty rant czy złote uszko. Elementy z dodatkiem tego koloru nadają szyku i elegancji, dlatego takie kubeczki idealnie nadają się na wszelkie uroczystości.

ekskluzywny kubek na herbatę
ekskluzywne kubki do kawy

Ekskluzywny kubek porcelanowy na prezent

Kubki z porcelany o ekskluzywnym designie, to też świetne rozwiązanie na prezent dla kobiety. Kobiety uwielbiają być obdarowywane, szczególnie wyjątkowymi produktami z klasą.

W Home & Passion oferujemy szeroki wybór renomowanych kubków porcelanowych o bogatym designie. W zależności od okazji, oferujemy kubki na rocznicę ślubu, kubki na nowe mieszkanie, kubki na urodziny, kubki na walentynki itd.

Kubki z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości porcelany i pochodzą od znanych i cenionych marek. Jeżeli szukasz ekskluzywnej porcelany na prezent, zwróć także uwagę na opakowanie – kubki najlepiej będą prezentowały się w eleganckich pudełeczkach. Porcelanowe kubki w Home & Passion, często mają już swoje markowe opakowanie, które – co ważne – utrzymane są w takiej samej szacie graficznej, jak kubeczki. Dzięki temu podarek jest spójny, elegancki i bez wątpienia sprawi radość osobie obdarowanej.

ekskluzywny kubek PiP Studio