INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Kubki termiczne

Kubek termiczny to modny i praktyczny gadżet dla każdego. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, ale również w domu. Dzięki swojej specjalnej budowie – podwójnym ściankom- kubek termiczny zabezpiecza przed oparzeniem, jak również utrzymuje temperaturę kawy czy herbaty. Dzięki temu kubek termiczny sprawdzi się zarówno zimą – będzie doskonale utrzymywał gorącą temperaturę kawy, jak i latem, czyli wtedy, kiedy będziemy spragnieni zimnego napoju. Szeroki wybór kubków termicznych dostępnych na rynku spowodował, że kubek termiczny możemy dopasować do siebie w zależności od upodobania, hobby czy stylu życia.

Ustaw kierunek malejący
 1. 1
 2. 2

Stylowe kubki termiczne

W sklepie Home & Passion znajdziesz przede wszystkim kolorowe i designerskie kubki termiczne w stylu skandynawskim. Wszystkie kubki pochodzą od renomowanych marek, takich jak, Green Gate czy Krasilnikoff. Większość kubków termicznych dostępnych w naszym sklepie wykonana jest z wysokiej jakości porcelany o podwójnych ściankach i zamykana silikonową przykrywką z otworem. Wielobarwność kubków termicznych, piękne zdobienia - gwiazdki, kropki, kwiatuszki, okazyjne sentencje – powodują, że każdy z nich jest wyjątkowy i z pewnością przyciąga uwagę.

Dobry kubek termiczny do kawy – jak wybrać?

Jak wybrać dobry termo kubek? Czym powinien się charakteryzować? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany i budowę - nie każdy kubek termiczny będzie utrzymywał długo odpowiednią temperaturę. Taki kubek musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów. Kubek termiczny należy również dobrać do trybu życia i tego, gdzie kubek będzie najczęściej używany. Jeżeli pracujesz w domu lub będziesz używać kubka w pracy, wtedy taki kubek nie wymaga szczelnego zamknięcia, wystarczy pokrywka z otworem. Natomiast jeżeli chcesz zabrać kubek w podróż, na spacer, włożyć do torebki, to należy pamiętać, aby zaopatrzyć się w kubek termiczny, który posiada szczelne zamknięcie, co uniemożliwi wylanie się jego zawartości. W wyborze odpowiedniego kubka należy też zwrócić uwagę na pojemność, a przede wszystkim na design. Na rynku dostępne są klasyczne modele o stonowanych barwach, jak i designerskie kubki termiczne, pełne kolorów i zdobień – tu wybór zależy od indywidualnego gustu i estetyki.

Kubek termiczny na prezent

Kubek termiczny jest również świetnym pomysłem na prezent, który pozwoli na delektowanie się smakiem kawy czy herbaty przez cały rok. Kubek termiczny cieszy się dużą popularnością bez względu na wiek czy upodobania. Świetnie sprawdzi się zarówno do użytku codziennego w domu, jak również, kiedy jesteśmy w drodze. Wśród bogatej oferty oryginalnych kubków termicznych znaleźć można zarówno model dla kobiety, jak i mężczyzny. Ogromną popularnością cieszą się również kubki z napisami jak np. „Enjoy”, „Happy day” czy „Keep smiling” - taki kubek na pewno dodawać będzie energii i wywoływać uśmiech na twarzy przez cały dzień.