-10% na cały asortyment z kodem PREZENT, przy zakupie za minimum 150 zł 

INFOLINIA: 695 080 386

Porcelana Katie Alice

Ustaw kierunek malejący

Bestsellery

Katie Alice - angielska projektantka, która z wielką pasją tworzy niebywale uroczą i barwną porcelanę oraz ceramikę o przepięknych motywach kwiatowych.

Porcelana od Katie Alice

Porcelanowe kolekcje, najczęściej o kwiecistych motywach powstają w oparciu o własne przeżycia projektantki, a także jej głęboką miłość do angielskich ogrodów, zabytkowego dziedzictwa oraz antycznych tkanin. I tak powstała piękna kolekcja Indigo, inspirowana wizytą artystki w Amsterdamie, gdzie zauroczyły ją kafle w domu Rembrandta – popularnego malarza i jednego z największych artystów europejskich i światowych. Natomiast popularna kolekcja Festival Folk inspirowana była nostalgicznym miejscem jaki był stary dom w Northamptonshire, w którym spędziła część swojego życia. Jak sama Katie mówi: „Jest tam też najpiękniejszy ogród - jedna z wielu rzeczy, które sprawiły, że dom ten był tak inspirującym miejscem - magicznym jak Tajemniczy Ogród.

Katie Alice Polska - sklep internetowy

Wysoka jakość produktów oraz szeroki wybór kolorów i wzorów powoduje, że produkty tego producenta doskonale sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również na wyjątkowe okazje i z pewnością będą cieszyć oko niejednego gościa podczas wspólnie spędzonych chwil. Te oraz inne produkty z porcelany znajdziesz w naszym sklepie internetowym!