INFOLINIA: 695 080 386

Zastawa stołowa Sandry Isaksson

Ustaw kierunek malejący
-20%
Dzbanek do mleka z buźką Familjen Sandra Isaksson
/ 1 szt.

199,00 zł

159,20 zł

Porcelana Sandry Isaksson

Sandra Isaksson to ceniona projektantka, grafik oraz ilustratorka. Pochodzi ze Szwecji i pracuje jako niezależna projektantka dla międzynarodowych marek. Tworzy oryginalne i nowoczesne produkty „For beautiful happy home” i to właśnie dzięki niej powstała bardzo ciekawa, oryginalna i nowoczesna kolekcja Familjen.

Porcelana Familjen przedstawia szczęśliwych ludzi żyjących w skrajnej, północnej Szwecji i jest dziedzictwem przeżyć projektantki, która wychowywała się i dorastała w centrum szwedzkich lasów. Porcelanowa rodzinka projektowana jest w Anglii, natomiast produkowana w Indonezji. Każdy z elementów porcelany ukazuje radosne postacie kobiet, mężczyzn oraz dzieci na kolorowym bądź białym tle. Postacie przedstawiane tu są w bardzo optymistyczny sposób, co dodatkowo dodaje porcelanie uroku i cieszy oko, podczas codziennego korzystania.

Porcelana skandynawska - sklep internetowy

Wysoka jakość i niezwykła dokładność wykonania to cechy charakterystyczne tej pięknej porcelanowej kolekcji. Nasz sklep w swojej ofercie posiada szeroką gamę porcelany Sandry Isaksson: kubki, cukiernice, dzbanuszki, dzbanki do mleka, dzbanki do kawy, dzbanki do herbaty, kieliszki do jajek, miseczki zarówno z przykrywką jak i bez oraz talerze, a więc wszystkie elementy zastawy stołowej. Dodatkowo marka zadbała o to, żeby każdy produkt zapakowany był w kolorowy kartonik prezentowy, dzięki czemu zastawa stołowa Sandry Isaksson to świetne rozwiązanie na oryginalny prezent zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.