INFOLINIA: 695 080 386

Green Gate

Green Gate to skandynawska marka specjalizująca się w wyrobie porcelany, szkła oraz tekstyliów do domu.

Produkty marki inspirowane są antycznymi, ręcznie malowanymi obrazami złotego okresu francuskiego wzornictwa, który przypada na 19 wiek.

Każdego roku projektanci Green Gate tworzą dwie nowe kolekcje. Wzory i kolory dobierane są zgodnie z trendami nadchodzącego sezonu.

Kolekcja wiosenno-letnia to najczęściej jasne, pastelowe barwy i piękne kwieciste wzory, natomiast kolekcja jesienno-zimowa to bardziej stonowane połączenie bieli, błękitu, czerni czy czerwieni – kolorystyka ta jest odzwierciedleniem nastroju i aury panującej w tym czasie.

Wszystkie kolekcje idealnie do siebie pasują, dzięki czemu produkty z różnych kolekcji można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc przy tym piękną i oryginalną zastawę stołową.

Urocze, porcelanowe wyroby marki Green Gate, takie jak kubki, filiżanki, miski, talerze, cukiernice itd. to połączenie przeszłości z teraźniejszością, oryginalnego designu i unikatowych wzorów 19 wieku ze współczesnymi trendami, co powoduje, że każda z kolekcji jest wyjątkowa i przywraca echa dawno już zapomnianych arcydzieł.

Przeglądaj produkty Green Gate