INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Katie Alice

Katie Alice

Katie Alice to angielska projektantka urodzona w Northamptonshire, która z ogromną pasją tworzy barwną i niebywale uroczą zastawę stołową.

Porcelanowe kolekcje, najczęściej o kwiecistych motywach powstają w oparciu o własne przeżycia projektantki, a także jej głęboką miłość do angielskich ogrodów, zabytkowego dziedzictwa oraz antycznych tkanin. I tak powstała piękna kolekcja Indigo, inspirowana wizytą Katie Alice w Amsterdamie, gdzie zauroczyły ją kafle w domu Rembrandta – popularnego malarza i jednego z największych artystów europejskich i światowych.

Obecnie dom ten jest słynnym muzeum w Amsterdamie.

Popularna kolekcja Festival Folk inspirowana była nostalgicznym miejscem jaki był stary dom w Northamptonshire, w którym spędziła część swojego życia.

Jak sama Katie mówi: „Jest tam też najpiękniejszy ogród - jedna z wielu rzeczy, które sprawiły, że dom ten był tak inspirującym miejscem - magicznym jak Tajemniczy Ogród.

Zastawa stołowa Katie Alice tworzona jest z niezwykłą starannością o najmniejszy szczegół. Ponadczasowe motywy kwiatowe, które zdobią angielską porcelanę będą piękną i praktyczną ozdobą domu.

Przeglądaj produkty Katie Alice