INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Porcelana Lisbeth Dahl

Porcelana Lisbeth Dahl

Lisbeth Dahl to duńska marka założona w 1981 roku w Kopenhadze. W swojej ofercie posiada m.in. przepiękne akcesoria i dodatki do domu.

Każdy produkt jest zaprojektowany i opracowany przez zespół projektantów w Danii, z niezwykłą dbałością o każdy detal. Wyjątkowość tej marki polega na twórczym podejściu do kształtów oraz nadaniu produktom bajecznych kolorów.

W ofercie Lisbeth Dahl znaleźć można przepiękną porcelanę tj. barwne, porcelanowe kubkifiliżankipatery, cukiernice, mlecznikitalerzemiski i miseczki....ale również przepiękne kieliszki, szklanki czy bomboniery.

Porcelana Lisbeth Dahl jest bardzo wysokiej jakości. Produkty są ręcznie zdobione, co wpływa na ich wyjątkowość, każdy produkt jest inny, niepowtarzalny. Na uwagę zasługuje również niby banalne ale zarazem bardzo urokliwe wzornictwo produktów i cała gama przepięknych kolorów.

Obecnie marka w swojej ofercie posiada 16 różnych kolekcji porcelanowych - kropy, paski, kwiaty, serduszka, biedroneczki, motylki...i wiele innych pięknych motywów. Jednocześnie wszystkie kolekcje idealnie ze sobą współgrają co powoduje, ze można je mieszać i dowolnie ze sobą łączyć.

Ważne jest również, że większość produktów pakowana jest w barwne, markowe opakowania, dzięki czemu produkty Lisbeth Dahl są świetnym pomysłem na wyjątkowy prezent.

Przeglądaj produkty Lisbeth Dahl