INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Mr & Mrs Clynk

Porcelana Mr&Mrs Clynk

Mr Clynk jest niezależnym projektantem wnętrz, natomiast Mrs Clynk to projektantka włókiennicza. Łącząc swoje twórcze pasje i talenty - wspólnie stworzyli przepiękne, porcelanowe kolekcje.

Zastawa porcelanowa tworzona przez Państwo Clynk to przede wszystkim połączenie prostego designu z nowoczesnym, geometrycznym wzornictwem. Porcelanowe kubki, filiżanki, talerze, miski ukazują piękno natury – geometryczne kwiaty, liście, drzewa na kremowym tle porcelany, przepięknie się komponują. Eleganckie, proste linie oraz stonowana kolorystyka, wprowadzają harmonię pełną poezji.

Sami projektanci o swojej twórczości piszą:

"Kolor daje nam swobodę, instynktowne podejście pielęgnowane przez akumulację obrazów i wrażeń zebranych od dzieciństwa do podróży. Optymistyczne grafiki i jasne kolory naszego dzieciństwa, mocne kontrasty Afryki Zachodniej, grecka biel, czarny flamandzki.... to eklektyczne źródła z których czerpiemy inspiracje. Chcieliśmy stworzyć poprzez czystą linię, zwykły odczyt, który odzwierciedla nasze wpływy zmieszane w Port wszechświata”

Zastawa stołowa projektantów Mr and Mrs Clynk wykonana jest z wysokiej jakości, szlachetnej porcelany tzw. fine bone china. Tworzona jest z wielką starannością o każdy szczegół i dekorowana ręcznie! Porcelanowe produkty pakowane są w markowe, kolorowe pudełka co czyni je idealne na prezent dla najbliższych!

Przeglądaj produkty Mr&Mrs Clynk