INFOLINIA: 695 080 386

Porcelana Sandry Isaksson

Sandra Isaksson to ceniona projektantka, grafik oraz ilustratorka. Pochodzi ze Szwecji i pracuje jako niezależna projektantka dla międzynarodowych marek.

Tworzy tak zwane produkty „For beautiful happy home” i to właśnie dzięki niej powstała bardzo ciekawa, oryginalna i nowoczesna kolekcja Familjen.

Porcelana Familjen przedstawia szczęśliwych ludzi żyjących w skrajnej, północnej Szwecji i jest dziedzictwem przeżyć projektantki, która wychowywała się i dorastała w centrum szwedzkich lasów.

Ta piękna, porcelanowa kolekcja jest bardzo wysokiej jakości i zawiera kubki, cukiernice, dzbanuszki, dzbanki do mleka, dzbanki do kawy, dzbanki do herbaty, kieliszki do jajek, miseczki zarówno z przykrywką jak i bez oraz talerze, a więc wszystkie elementy zastawy stołowej.

Każdy z elementów porcelany ukazuje radosne postacie kobiet, mężczyzn oraz dzieci na kolorowym bądź białym tle. Postacie przedstawiane tu są w bardzo optymistyczny sposób, co dodatkowo dodaje porcelanie uroku i cieszy oko, podczas codziennego korzystania.

Porcelanowa rodzinka projektowana jest w Anglii, natomiast produkowana w Indonezji. Pakowana jest w kolorowe gift boxy, dzięki czemu jest świetnym pomysłem na optymistyczny prezent.

Przeglądaj produkty Sandra Isaksson