WYPRZEDAŻ DO - 40% NA CAŁY ASORTYMENT

INFOLINIA: 695 080 386

Wazon heart shaped Bubble Blue Heinen Delfts Blauw, 57 cm

747,00 zł -10%

Cena regularna (poza okresami promocyjnymi): 830,00 zł

Ze względu na rozmiar produktu, dostawa do paczkomatów InPost jest niedostępna.
Produkt z wydłużonym czasem dostawy od 21 do 28 dni roboczych.
Sprawdź dostępność przed zamówieniem - napisz na kontakt@homeandpassion.pl.
Darmowa dostawa od 399 zł
Szczegóły produktu
Heinen Delfts Blauw to rodzinna firma, której założycielem jest Jaap Heinen, urodzony i wychowany w Spakenburgu. Ze swoim twórczym duchem rysował i malował swoje pierwsze sceny w japońskim i chińskim stylu Imari. Obecnie siedziba firmy znajduje się w holenderskim Putten, gdzie dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów, malarzy i inżynierów ceramiki, powstaje ręcznie malowane rękodzieło (przepiękne i niezwykle oryginalne wazony, ozdobne talerze na ścianę oraz ręcznie malowana ceramika )opracowanie na poziomie szczegółowym. Z miłości do antycznego niebieskiego rzemiosła Delft.
Zainspirowane holenderską klasyczną tradycją delft dla sztuki kwiatowej.

Oryginalny wazon heart shaped z kolekcji Bubble Blue wykonany jest z ceramiki i ręcznie zdobiony za pomocą specjalnej techniki bąbelkowej. Różnej wielkości bąbelki robią wrażenie jakby rozpryskiwały się o ścianki wazonu tworząc tym samym niesamowity efekt głębi. Ręczne wykonanie powoduje, że każdy wazon ma inny, niepowtarzalny wzór.

Bąbelki z kolekcji Bubbles Blue powstają w wyniku reakcji powietrza z wodą. Cienka warstwa wody zmieszanej z oryginalną niebieską farbą Delft zatrzymuje pęcherzyki powietrza. Jednocześnie membrana wodna nie może przetrwać bez obecności powietrza. Potrzebują siebie nawzajem. W kolekcji Bubbles Blue udało się uchwycić tę zależność i uwiecznić na ceramice. Rezultatem jest zabawna kolekcja o nowoczesnym wyglądzie, która pięknie łączy się również z tradycyjnym błękitem Delft.

„W kolekcji Bubble Blue podoba mi się to, że wykorzystujemy bardzo podstawowe elementy natury, takie jak woda i powietrze, aby stworzyć magiczny projekt. Kiedy wydmuchujesz bąbelki z wody i malujesz, nigdy nie wiesz, jaki będzie wynik. Te bąbelki są za każdym razem inne i nie wiesz, jak będą się rozpryskiwać lub gdzie wylądują na wazonie lub przedmiocie. Tworzy to bardzo surrealistyczny wzór. Dla mnie, patrząc na ten projekt, czuję się, jakbym leciał przez Drogę Mleczną. Po prostu czarujący."

Wymiary wazonu: wysokość 57 cm; szerokość 23 cm

Uwaga! Wazony są ręcznie malowane, więc wzór może się delikatnie różnić od wzoru przedstawionego na zdjęciu.
Każdy wazon jest niepowtarzalnym unikatem.
BB3171
Heinen Delfts Blauw
Inne
Ceramika
Biały, Niebieski
wysokość 57 cm; szerokość 23 cm
1 szt.

Opinie klientów

0
Liczba wystawionych ocen:
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Napisz swoją opinię
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Podobne produkty