INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Zastawa dla dzieci

Niejadek w domu? Rodzice często stoją przed trudnym sprawdzianem -  jak zachęcić dziecko do zjedzenia posiłku. Nieustannie poszukują zbawiennych środków, które pomogą przekonać niejadka do spożycia śniadania, obiadu czy kolacji.

Zachęcenie malucha do zjedzenia to nie lada wyzwanie. Rodzice często wymyślają śmieszne kanapki czy dania, które poprzez sam wygląd mają zachęcić malucha do skonsumowania posiłku. Należy pamiętać, że nie sama estetyka dania, lecz również sposób podania może mieć znaczny wpływ na zjedzenie posiłku przez dziecko. Dlatego warto zaopatrzyć się w kolorową zastawę stołową dla dzieci.

Ustaw kierunek malejący
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Porcelanowa zastawa stołowa dla dzieci w Home and Passion

Home and Passion oferuje bogaty wybór zastawy stołowej dla dzieci. Talerze dla dzieci, kubki dla dzieci, sztućce dla dzieci czy cały zestaw śniadaniowy dla dzieci – wszystkie nasze produkty zdobione są pięknymi, kolorowymi motywami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zastawę wykonaną z wysokiej jakości porcelany, jak również lekką zastawę z melaminy – w sam raz dla malutkich rączek. Dbamy o to, aby nasze produkty były bezpieczne, nie zawierały BPA i były w pełni dopuszczalne do kontaktu z żywnością.

Zestaw śniadaniowy dla dzieci – świetny pomysł na niejadka

Świetnym rozwiązaniem, aby zachęcić dziecko do jedzenia i wspólnie, w spokoju delektować się posiłkiem, jest zestaw śniadaniowy dla dzieci. Zestaw śniadaniowy najczęściej składa się z talerza, miseczki oraz kubka – wszystko wykonane z wysokogatunkowej porcelany, małych rozmiarów i ergonomicznym kształcie. Zestawy śniadaniowe dla dzieci zdobione są również pięknymi motywami z bajek, zwierzątkami i innymi kolorowymi obrazkami – wszystko po to, aby sprawić radość najmłodszym. Odpowiednio dobrany zestaw śniadaniowy, w zależności od wieku i zainteresowań dziecka, bez wątpienia codziennie wywoływać będzie uśmiech na twarzy, a bajkowe postacie na naczyniach zachęcać dziecko do jedzenia.

Urodziny dziecka w domu – zadbaj o kolorową zastawę dla dzieci

Urządzasz urodziny dla dziecka w domu? Zadbaj zatem o niezapomnianą, bajkową atmosferę. Pamiętaj nie tylko o dekoracjach, ale również o odpowiedniej zastawie, która wpasuje się w klimat imprezy i przyniesie ogromną radość Twojemu dziecku. Na imprezowe, dziecięce klimaty świetnie sprawdzi się zastawa stołowa z melaminy marki Rice. Zastawa dla dzieci to specjalność tej marki. Kubki, talerzyki, miseczki, sztućce – wszystko wykonane z lekkiego materiału, jakim jest melamina, a co najważniejsze odpornego na stłuczenia. Zastawa zdobiona jest uroczymi motywami – kwiatki, chmurki, słodkie motywy zwierzątek. Wszystko wykonane w mocnej kolorystyce, co dodatkowo wprowadza bajkowy, niecodzienny klimat. Zastawa stołowa dla dzieci marki Rice posiada wszystkie atesty wymagane przez UE i jest w pełni dopuszczona do kontaktu z żywnością!