INFOLINIA: 695 080 386

Wiosna w Home&Passion - udekoruj swój dom na wiosnę

Pierwsze podmuchy ciepłego powietrza, dłuższe dni i lżejsze ubrania – te rzeczy oznaczają że bez wątpienia nadchodzi wiosna. Możemy pożegnać długie, mroźne wieczory i chowanie się pod kocem z kubkiem rozgrzewającego naparu z imbirem. Czas przywitać nową porę roku – także we wnętrzu!

zobacz całość

Wielkanoc - bajeczny stół dzięki marce Green GateBukszpan, rzeżucha i bazie – to obowiązkowe elementy na wielkanocnym stole. Jednak to nie wszystko. Co zrobić by nasz świąteczny stół był elegancki i piękny, a w pomieszczeniu było czuć wiosenne powietrze? Na pewno uda się to z marką Green Gate, której zastawa sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również podczas specjalnych okazji.

zobacz całość

Zastawa w stylu angielskimZastawa stołowa jest w stanie sprawić, że nawet zwykłe spotkanie w domowym zaciszu nabierze bardziej eleganckiego klimatu. Odpowiednio dobrane filiżanki, podstawki czy talerzyki będą jednocześnie stanowiły niebanalną ozdobę stołu.

zobacz całość

Porcelana - pomysły na prezent świąteczny.Zapach choinki, dźwięk kolęd, tradycyjne potrawy oraz prezenty – z tym kojarzy nam się wigilia Bożego Narodzenia. Co roku pojawia się wyzwanie, co kupić najbliższym, aby ich uszczęśliwić. Wybór praktycznego, a jednocześnie ładnego prezentu nie jest prosty. Idealnym pomysłem będzie porcelana.

zobacz całość

filiżanki porcelanowe – prezent na każdą okazję Porcelanowe filiżanki do kawy czy herbaty mogą być doskonałym pomysłem na zaskakujący i jednocześnie praktyczny prezent dla najbliższej osoby. Szeroki wybór różnorodnych produktów gwarantuje, że będziemy w stanie z łatwością dobrać coś odpowiedniego do preferencji obdarowywanego.

zobacz całość

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej ludzi zaczyna rozglądać się za prezentami dla swoich bliskich, co czasami bywa bardzo trudne. Jak zadowolić przyjaciela lub krewnego, nie wiedząc, czego mu trzeba? Można zdecydować się na prezent równie ładny, co praktyczny, czyli porcelanę. Poniżej przedstawiamy zestawienie wyrobów porcelanowych mieszczących się  w cenie 50 lub 100 zł.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2