INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Kuchnia w stylu skandynawskimJasna, czysta i funkcjonalna – to pierwsze skojarzenia, które nasuwają się na myśl o „kuchni w stylu skandynawskim”. Co tak naprawdę sprawia, że wnętrze możemy określić mianem skandynawskiego?   Sprawdźmy, jakie ozdoby i dodatki pasują do pomieszczenia w takim stylu. 

zobacz całość

Zastawa stołowa w stylu retroNawiązujący do przeszłości – tak styl retro określa Słownik języka polskiego. Rzeczywiście, styl retro czerpie z minionych czasów wszystko co najlepsze, a jego zwolenników wciąż przybywa. Nic dziwnego, że styl retro zawitał także na stołach poprzez zastawy stołowe!

zobacz całość

style aranżacji wnętrzUrządzone mieszkanie lub dom i wybrany styl aranżacji sprawia, że we wnętrzu panuje idealna harmonia, a całość wyraża nasz charakter. Wybrany styl aranżacji wnętrza jest poniekąd wyrazem własnego „ja”

zobacz całość

Styl orientalny- bogactwo wzorów i kolorów w Twoim domuTegorocznej zimy Home and Passion zabiera swoich klientów w podróż do Azji, a szczególnie do Japonii. Brzmi ciekawie? Motywem wędrówki po Bliskim Wschodzie będą inspiracje wschodnią kulturą i sztuką ukrytą w porcelanowych dodatkach do domu.

zobacz całość

Porcelana Nigella LawsonBiel, prostota i ciekawe dodatki to, to co charakteryzuje styl skandynawski, który coraz częściej gości również w polskich domach. Dlaczego ten styl cieczy się tak dużym zainteresowaniem?

zobacz całość

Mój dom – moja pasja

Zdrowy styl życia to nie tylko spożywanie zdrowej żywności czy utrzymanie odpowiedniej kondycji ciała. Jednym z bardzo ważnych czynników wchodzących w skład zdrowego stylu życia jest otaczanie się  pięknymi i wartościowymi przedmiotami, które sprawiają przyjemność i tworzą wyjątkową aurę w około nas.

zobacz całość