Kubki na prezent na nowe mieszkanie?

Zakup nowego mieszkania to zazwyczaj wielkie wydarzenie w życiu każdego z nas. Nie co dzień podejmuje się decyzję o zmianie miejsca swojego zamieszkania. Zakup nowego M zazwyczaj wiąże się z przyjęciem zwanym parapetówką lub zwyczajnym odwiedzeniem domowników w nowym miejscu. To właśnie pierwsza wizyta wymaga przyniesienia ze sobą drobnego upominku. Jak dobrać prezent, który z jednej strony trafi w gust domowników, a z drugiej okaże się być prezentem praktycznym?

Modne pojemniki kuchenne - uniwersalny

Pojemniki do kuchni są tym pomysłem na symboliczny upominek, który z pewnością przyda się w każdym domu. Nowa kolekcja marki Mr&Mrs Clynk została utrzymana w klasycznym białym stylu. To właśnie klasyczne kolory są najbardziej bezpieczne- mamy wówczas pewność, że dopasują się do stylu panującego w domu. Dlaczego dekoracyjne pojemniki do kuchni idealnie nadadzą się na prezent? Przede wszystkim ze względu na uniwersalne wykorzystanie i zastosowanie ich w każdym domu.

Pojemniki kuchenne świetnie sprawdzą się przede wszystkim w kuchni, ale można wykorzystać je również do przechowywania drobnych rzeczy w salonie lub jadalni. Niebanalny wzór i oryginalna drewniana pokrywka sprawiają, że pojemniki okazują się być ciekawym i designerskim dodatkiem wnętrza. Warto również podkreślić, że pojemniki zapakowane są w ozdobne pudełko, które zachwyci każdą Panią domu. Postaw na użyteczność połączoną z efektownym wzorem pojemników i spraw nowym domownikom pomysłowy prezent.

Pojemnik porcelanowy w kwiatki
/ 1 szt.
129,00 zł
Pojemnik porcelanowy Blue Trees
/ 1 szt.
125,00 zł
pojemniki porcelanowe z pokrywką
/ 1 szt.
129,00 zł

Zestaw kolorowych kubków trafionym prezentem

Wyposażenie kuchni zazwyczaj bardzo dobrze sprawdza się podczas szukania pomysłu i inspiracji na prezent dla Pani domu. Komplet prostych kubków wykonanych z porcelany będzie z pewnością trafionym prezentem. Kubki porcelanowe zawsze chętnie są przyjmowane przez domowników, którzy dopiero kompletują swoje wyposażenie kuchenne. Wzór i wybór odpowiednich kubków powinien być dostosowany do gustu domowników. Jeśli nie wiesz, które mogłyby się spodobać- postaw na własną intuicję.

Naszym zdaniem im bardziej ciekawy wzór i modne kolory, tym prezent będzie bardziej trafiony, ponieważ sprawdzi się jako ozdoba na stole czy w witrynie kuchennej. Pamiętaj, że kubek to nie tylko naczynie, z którego pijemy kawę czy ulubioną herbatę. To również dyskretna ozdoba, która świetnie prezentuje się na stole, w jadalnianej witrynie czy kuchennej szafce. Wykaż się kreatywnością i wpuść do nowego domu odrobinę swobody, uśmiechu i pogody ducha!

Nowoczesny pomysł na prezent - może voucher?

Jeśli nie wiesz co może przydać się nowym domownikom możesz postawić na nowoczesny prezent. Coraz częściej wybierane są vouchery, które dają możliwość własnego wyboru wymarzonego prezentu. Dajemy tym samym wolną rękę co do wyboru własnego dodatku, który podyktowany będzie indywidualnym gustem. To nowoczesne rozwiązanie, które przede wszystkim wyręcza nas z problemu, co mamy kupić i jaki dodatek do nowego mieszkania wybrać. Nowi domownicy zazwyczaj wiedzą najlepiej czego potrzebują i co przyda się w nowym miejscu zamieszkania. Jeśli nie chcesz poczuć się niezręcznie, przynosząc nietrafiony prezent wybierz voucher.

Obdarowywanie prezentami jest o tyle kłopotliwe, że zazwyczaj wiąże się z wizją nietrafionego prezentu. To zrozumiałe- każdy z nas ma inny gust i potrzeby. W naszej ocenie propozycje ozdobnych i praktycznych pojemników czy kolorowych kubków są o tyle bezpieczne, że przydadzą się w każdym domu. Bez względu na wybrany kolor, wzór czy rodzaj to prezenty, które z pewnością trafią w gust nowych domowników. Dla nieco bardziej ostrożnych osób pozostawiamy kwestię wyboru vouchera.