INFOLINIA: 695 080 386
 • Darmowa
  dostawa

  od 199zł
 • 14-dniowe
  prawo

  do zwrotu
 • Bezpieczne
  płatności

  on-line

Zastawa stołowa dla 12 osób – jak ją skompletować?Wszystkie naczynia i sztućce, które są używane podczas serwowania i spożywania posiłków – tak najprościej można określić, czym jest zastawa stołowa. Każdy, kto urządza mieszkanie, zastanawia się, jaka zastawa stołowa będzie odpowiednia. Na co dzień używamy kilku talerzy i szklanek, jednak gdy odwiedzą nas rodzina czy przyjaciele, niezbędna będzie zastawa stołowa dla 12 osób. Podpowiemy, z czego składa się zastawa stołowa i jaką wybrać, aby cieszyć się nią na lata.

zobacz całość

Kuchnia w stylu skandynawskimJasna, czysta i funkcjonalna – to pierwsze skojarzenia, które nasuwają się na myśl o „kuchni w stylu skandynawskim”. Co tak naprawdę sprawia, że wnętrze możemy określić mianem skandynawskiego?   Sprawdźmy, jakie ozdoby i dodatki pasują do pomieszczenia w takim stylu. 

zobacz całość

zastawa stołowa dla dzieciWarzywa wzbudzają płacz, każdy posiłek ciągnie się w nieskończoność, a Tobie już kończą się argumenty, którymi namawiasz dziecko do siedzenia przy stole? Jeśli te sceny brzmią znajomo, to znaczy, że masz w domu niejadka. Sprawdź, co zrobić, by posiłek stał się przyjemnością.

zobacz całość

Jaki serwis obiadowy wybrać?Talerze czy miski to obowiązkowe elementy wyposażenia każdego domu. Ale to nie wszystko. Każdy potrzebuje naczyń w różnych rozmiarach, aby na co dzień przyjemnie jeść posiłki, a od święta elegancko przyjąć gości. Niezbędny jest zakup serwisu obiadowego. Podpowiadamy, jaki najlepiej wybrać.

zobacz całość

urodziny dla dzieckaTort i świeczki, zaśpiewanie tradycyjnego „sto lat”, spotkanie ze znajomymi czy rodziną – to obowiązkowe elementy urodzin. Jednak to co wystarczające dla dorosłych, nie zawsze bawi również najmłodszych. Wielu rodziców staje przed wyzwaniem, jak zorganizować urodziny dla dziecka w domu. Podpowiadamy co zrobić aby były niezapomniane, a uśmiech nie schodził z twarzy naszej pociechy przez cały dzień.

zobacz całość

Elegancka porcelana- must have każdej Pani domuNiezwykle wytrzymała, doskonała do wszystkich potraw, zarówno na ciepło jak i na zimno oraz przede wszystkim ponadczasowa – elegancka porcelana wysokiej jakości to inwestycja na lata. Zastawa z eleganckiej porcelany to obowiązkowy element wyposażenia w każdym domu.

zobacz całość
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5