INFOLINIA: 695 080 386

Nakrycie stołu na Święta - czego nie powinno zabraknąć na Boże Narodzenie?Dwie, dwanaście czy dwadzieścia – nieważne ile osób ma pomieścić nasz świąteczny stół. Najważniejsze że jest miejscem wyjątkowym, pełnym miłości, świadkiem ważnych rozmów i wzruszeń. Warto, aby w tych wyjątkowych chwilach w roku, na które wszyscy czekają, był odpowiednio przygotowany i nakryty. Dzięki kilku wskazówkom nakrycie stołu na Święta Bożego Narodzenia będzie przyjemnością, a na świątecznym stole niczego nie zabraknie.

zobacz całość

Świąteczna zastawa porcelanowa od Home and PassionŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego - domowa, ciepła atmosfera 

i rodzinna miłość sprawiają, że w każdym domu gości nietypowa magia świąt.

zobacz całość

Prezent na Mikołaja DLA NIEJ / DLA NIEGOGrudzień to wyjątkowy czas w roku, kiedy to chcemy podzielić się z innymi miłością, sympatią, radością, a przede wszystkim magią świąt. Starannie wybieramy prezenty, aby obdarować tych, na których nam zależy. Oto kilka idealnych propozycji na prezenty dla niej i dla niego.

zobacz całość

Jaki termos wybrać? Kluczowe czynnikiDo pracy, podczas jazdy samochodem czy na spacer – termos to niezbędny gadżet w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu możesz cieszyć się ulubionym gorącym napojem, gdziekolwiek jesteś. Podpowiemy, jaki termos wybrać, aby najlepiej służył podczas chłodnych dni i nie tylko.

zobacz całość

Szklanki do napojów, wody i drinków – jak je wybrać? Szklane naczynia służące do picia – szklanki to zdecydowanie podstawowy i niezbędny element wyposażenia w każdym domu. Dostępne jest wiele różnych rodzajów szklanek do napojów. Warto wiedzieć, czym się różnią oraz jak serwować napoje, aby dobrze smakowały i doskonale prezentowały się na stole.

zobacz całość

 Jadalnia w stylu skandynawskim – jak dobrać do niej zastawę i dodatki?Jasne kory i naturalne drewno – z tym przede wszystkim kojarzy nam się styl skandynawski, który w ostatnich latach bardzo zyskał na popularności. I nic dziwnego – wnętrza w tym stylu są przytulne i estetyczne, natomiast same dodatki w stylu skandynawskim doskonale sprawdzą się w jadalni. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak urządzić jadalnię w stylu skandynawskim.

zobacz całość
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5